Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Jednoduchá otázka:
1/ Název domény do Title webu ano nebo ne? .... a/ př. Chorvatsko - Superdovolena.cz nebo b/ Chorvatsko - Dovolená
2/ do Title podstránek KW směřující na titulní stránku ano nebo ne? ...př. a/ Chorvatsko - Superdovolena.cz nebo jen b/ Chorvatsko

jaký zásadní význam to bude mít pro posílení titulní stránky na KW ve vyhledávači a jaký na posílení podstránky na KW?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Zdravím. Jednoduchá otázka:
1/ Název domény do Title webu ano nebo ne? .... a/ př. Chorvatsko - Superdovolena.cz nebo b/ Chorvatsko - Dovolená
2/ do Title podstránek KW směřující na titulní stránku ano nebo ne? ...př. a/ Chorvatsko - Superdovolena.cz nebo jen b/ Chorvatsko

jaký zásadní význam to bude mít pro posílení titulní stránky na KW ve vyhledávači a jaký na posílení podstránky na KW?


Tak určitě ne dva stejný titulky pro různé stránky. Jinak klidně můžeš mít v titulku hlavní stránky svojí doménu, ale ta už je pro vyhledávače obsažená v doméně, proto bych použil nějaký titulek, který přiláká více lidí. To samé bych udělal u podstránek.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Zdravím. Jednoduchá otázka:
1/ Název domény do Title webu ano nebo ne? .... a/ př. Chorvatsko - Superdovolena.cz nebo b/ Chorvatsko - Dovolená
2/ do Title podstránek KW směřující na titulní stránku ano nebo ne? ...př. a/ Chorvatsko - Superdovolena.cz nebo jen b/ Chorvatsko

jaký zásadní význam to bude mít pro posílení titulní stránky na KW ve vyhledávači a jaký na posílení podstránky na KW?



U malých a neznámých webů, jako je (zcela bez urážky) i tento zmíněný, jednoznačně bez názvu domény. Podrobněji jsem se o tom rozepsal v eshop knize, která vychází v září - www.eshopkniha.cz. Tam najdeš vysvětlení kdy ano a kdy ne + odůvodnění.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jednoznačně s doménou, už jen pro posílení značky (domény) a toho, že si to Google vystříhne - Superdovolena.cz
Provozuji www.FreeBit.cz nejen o smartphonech. Fandím iPhone 12 a Apple obecně.
 5 nejlepších telefonů s Androidem v roce 2024

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:
Zdravím. Jednoduchá otázka:
1/ Název domény do Title webu ano nebo ne? .... a/ př. Chorvatsko - Superdovolena.cz nebo b/ Chorvatsko - Dovolená
2/ do Title podstránek KW směřující na titulní stránku ano nebo ne? ...př. a/ Chorvatsko - Superdovolena.cz nebo jen b/ Chorvatsko

jaký zásadní význam to bude mít pro posílení titulní stránky na KW ve vyhledávači a jaký na posílení podstránky na KW?


žádný mimo brand domeny
Zaměř se spíš na výstižné titulky

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to Kali: taky jsem se dozvěděl kulové, za to ty si tu dělíš reklamu :-D

to Wico,Kohy: také jsem si myslel jen titulek, ale sleduju, že vyhledávače hodnotí i zpětný odkaz v podobě názvu domény a dost majitelu stránek si začíná dávat název domény i do titulku.

to peeeeta: tak o lidi mi nejde (hrozný, já vim :-)), ale spíš o boty. lidi jdou po tom, co jim servíruje vyhledávač jako první (bohužel. nebo ne, bohudík :-D)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
to Kali: taky jsem se dozvěděl kulové, za to ty si tu dělíš reklamu :-D


Tak se neptej, když nechceš znát odpověď. Pokud je podle tebe Superdovolena.cz mega značka a lidé ji hledají, dej si to do titulku stránky. V opačném případě, jak jsem uvedl, je to nesmysl. Nevím proč se ptáš, když si chceš stejně jen přecíst to, co si myslíš. Zbytečné téma...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
to peeeeta: tak o lidi mi nejde (hrozný, já vim :-)), ale spíš o boty. lidi jdou po tom, co jim servíruje vyhledávač jako první (bohužel. nebo ne, bohudík :-D)


Není to hrozné, jen ti říkám, že je zbytečnost cpát název domény do titulku, ale udělej co chceš. Já tedy nedělám věci podle toho, jestli je dělá většina.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se