PHP & databáze

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ahoj,
přemýšlím nad tím, že bych vyřešil jednu ze zásadních chyb phpBB3 a to - naučil phpBB rozdělovat přílohy do složek pomocí módu.
Mód by byl zdarma, případně za symbolický poplatek (WB).
Rozdělení příloh by bylo - /files/rok/mesic/

Byl by mezi vámi o tento mód zájem nebo jej považujete za zbytečný?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Již nevedu fórum, ale jistě by takovýto mód byl užitečný a možná bych jej i časem využil již dříve jsem jej sháněl.
Jen je pro mě záhadou, proč již toto nastavení nemá phpbb v základu.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
proč ne :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já bych zájem měl, pokud bych se nemusel bát, že mi to nějak přestane fungovat časem např. vlivem aktualizace na novou verzi phpbb. Vím, že Ty tomu Otakare rozumíš, ale jak máš třeba ošetřené to, kdyby to jednou vývojáři phpBB zahrnuli do základní instalace a bylo by to řešené nějak jinak... Co by se s těma přílohama pak stalo? Fungovalo by to, aby šly zobrazovat na fóru? Jinak super nápad, psal jsem o tom na blogu, do budoucna by mi to asi taky začalo na fóru vadit, že je těch příloh příliš, lidi nahrávají často.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
V případě, že by to vývojáři phpBB3 zahrnuli do plánů a do nové verze, pak bych udělal nějaký konvertor. Určitě by jsi o ně nepřišel.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Otakar: No, tak z mé strany by teda zájem asi byl, přijít bych o ně určitě nechtěl, to je jasné ;).

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se