Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Hledám službu pro email marketing. Ideálně v češtině a aby byla možnost automatické importu kontaktů z pluginu Contact form ve Wordpressu. Díky předem za informace.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Předpokládám že služba je něco co naklikáš a ono ti to pošle emaily kam potřebuješ :) Pokud plugin umožňuje export do csv je asi jedno co použiješ. Mailchimp.com není špatný. Osobně používám mailkit.cz - přišel mi nejjednodušší na naučení - tedy vložit html, csv, odeslat, vyhodnotit.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
co slizounek ten by ti mohl vyhovovat emaily si stáhni a je
Kód: Vybrat vše
http://fapi.cz/

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to wico: chtěl jsem CRM. to spíš ten jeho Smartemaling -ale má to celkem drahý,chlapec. chci to zatím vyzkoušet.

Testuju plugin CampaignMonitor - dokáže importovat data z ConatcForm7, využívá API a celkem dobře se sním i pracuje. Uvidím, jak se bude pracovat s kontakty v databázi.

to Miskin: jj, o tom jsem také uvažoval. ale potřebuju, aby to z více webu shromažďovalo samo informace a já to pak jen třídil do skupin a těm pak rozesílal reklamní kampaně.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se