Wordpress

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Posledních pár dní mi padal server kvůli DDoS s pokusy přes brute force attack na probourání se do hesel admina. Protože každý wordpress je na tohle přetížení serveru náchylný tady je řešení, které se vám může hodit. Doporučuju nečekat a nastavit rovnou.

Prevence přetíženého serveru při brute force attaku na wordpress weby http://duben.org/wordpress/prevence-bru ... im-serveru
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
z 99% jde u běžných webů, kterých je většina o spamboty ne cílený scifi brute force útok
mrkni se na Better WP Security zaslouží si aby jsi o něm napsal pokud tě to zajímá řeší kompletně vše
donate 100.- :) na podporu blogu

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
wico, to záleží někdy jde o spam boty z jediné IP adresy, někdy o více útoků. My jsme si užívali několika hodinové útoky cca deset dní ze stovek IP adres.
Na to Better WP Security a taky All In One WP Security ještě kouknu. Díky za tip i za donation.
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Já používám všude jen ten Limit Login Attempts a taky mi to dost často zablokuje spoustu pokusů. S nějakým velikým přetížením jsem ale neměl ještě problém. Každopádně, díky moc za článek, třeba to časem taky využiju. A nebo jestli je dobrej ten Better WP Security a řeší všechno, tak bych do něj šel.

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Proti preťaženiu serveru pomôže Request Rate Limit pri prekročení proste zabráni spúšťaniu akéhokoľvek PHP Scriptu alebo načítavaniu obsahu.
Je to pomerne jednoduché pridať do NGINX alebo Apache a funguje to skvele. Pár návodov nájdete aj na ofi. stránke WordPress článok o Brute Force a ochrane.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se