Volná diskuze

ryen
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 119
Registrace: 14.01.2012
Dobrý den,
facebook považuje můj web za nebezpečný... viz tento text: Služba Facebook považuje tento web za potenciálně nebezpečný. Pokud jej neznáte, označte ho prosím za spam (budete přesměrováni zpět na Facebook).

Jsou tak označeny všechny odkazy na články z webu, které vložím na facebook stránku. Jedná se o informační portál (články sport, hudba apod.), žádné soutěžě apod... Prý se dá na to odvolat tlačítkem "Odvolat se" v panelu nástrojů v panelu "Omezení", ale nic takového tam nemám. Při vkládání věcí na FB stránku se také zobrazuje captcha.

Víte někdo, co s tím mohu udělat? Má někdo stejnou zkušenost?
Děkuji.

ryen
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 119
Registrace: 14.01.2012
univerz.com

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
A nebyl náhodou nedávno zavirovaný?

ryen
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 119
Registrace: 14.01.2012
Nn, vůbec nebyl a vše fungovalo, jak mělo... Až pak časem se to takhle dokopalo...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak máš tam reklamu,
zažil jsem, že i reklama mohla cílit na zavirovaný obsah. Reklama se však vždy po refreshy mění a tak ne každému vyskočí hláška o nebezpečném webu, proto jsi si toho ani nemusel všimnout. Ovšem při skenování facebookem, tam zrovna mohla být zavirovaná reklama a vyhodnotit stránku, jako nebezpečnou.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ano má tam adsense, ale právě i u té se mi to stalo. Hold ani google neví a nevidí všechno a nebo tam mohl mít jinou pochybnou reklamu.
Stačí si dát nějaký externí zdroj na web, ten bude napadnutý a bude v kódu stránky nějaký škodlivý kód a šup už je i moje stránka nebezpečná.
Proto na stránku přidávat co nejméně externích zdrojů (i kvůli rychlosti webu) a především s ověřených a známých zdrojů.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

ryen
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 119
Registrace: 14.01.2012
Děkuju za postřehy :) Web jede max. 2 - 3 týdny a reklama tam byla vždy z adsense, už od začátku... Nemůže to být třeba tím, že jsem to přeháněl až moc se sdílením a mám momentálně nějak omezené sdílení? Po nějaký časový úsek...

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
ryen píše:
Děkuju za postřehy :) Web jede max. 2 - 3 týdny a reklama tam byla vždy z adsense, už od začátku... Nemůže to být třeba tím, že jsem to přeháněl až moc se sdílením a mám momentálně nějak omezené sdílení? Po nějaký časový úsek...



No a doménu si náhodou předtím někoupil po někom? To by trochu vysvětlovalo.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No tak jsem se snažil dohledat co na doméně bylo - http://web.archive.org/web/200402091029 ... iverz.com/ , tak že možná tam bude problém, ale je to rok 2004.
http://who.is/domain-history/univerz.com
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

ryen
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 119
Registrace: 14.01.2012
Doménu jsem našel v jednom seznamu expirovaných domén. Už tam byla dlouho... Takže jsem ji znova nanovo registroval. Předpokládám, že ten seznam je plný vadných domén nebo něco podobného... Ale, že to FB nezatrhl hned...

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
ryen píše:
Doménu jsem našel v jednom seznamu expirovaných domén. Už tam byla dlouho... Takže jsem ji znova nanovo registroval. Předpokládám, že ten seznam je plný vadných domén nebo něco podobného... Ale, že to FB nezatrhl hned...


Tak to se není čemu divit. Expirované domény mohou mít BAN, který se jen tak neodstraní. To je jako když se ti na web dostane vir, ty ho odstraníš, tak to mnohdy trvá i měsíce, než se stane web znovu důvěryhodným.

ryen
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 119
Registrace: 14.01.2012
V tom případě nechápu, proč to nedělalo už od začátku... Ale až po cca 3 týdnech nebo víc...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Třeba protože, než si facebook všiml,že znovu někdo přidává odkazy na tuto stránku,mu to chvíli trvalo. U takovéto domény není dobré přidávat tolik postů na facebook. Je také dobré si zkontrolovat historii domény.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

ryen
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 119
Registrace: 14.01.2012
Tak web je ve vyhledávačích normálně dostupný, což značí, že u nich BAN nebo nějaké omezení nemám...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
ryen
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 119
Registrace: 14.01.2012
Dobrý den,
facebook považuje můj web za nebezpečný... viz tento text: Služba Facebook považuje tento web za potenciálně nebezpečný. Pokud jej neznáte, označte ho prosím za spam (budete přesměrováni zpět na Facebook).

Jsou tak označeny všechny odkazy na články z webu, které vložím na facebook stránku. Jedná se o informační portál (články sport, hudba apod.), žádné soutěžě apod... Prý se dá na to odvolat tlačítkem "Odvolat se" v panelu nástrojů v panelu "Omezení", ale nic takového tam nemám. Při vkládání věcí na FB stránku se také zobrazuje captcha.

UPDATE: Výsledky ve vyhledávačích na mou stránku a články normálně jsou. Tedy nemám u nich žádný BAN. Nechal jsem stránku taktéž ověřit Webmaster Tools a nenašlo to žádné chyby nebo jiné problémy.

Web: univerz.com

Víte někdo, co s tím mohu udělat? Má někdo stejnou zkušenost?
Děkuji.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Nevím, proč zakládat duplicitní téma. Témata jsem sloučil
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se