Kritika stránek

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
http://mufilter.com
Web pro filtrování serverů hry MuOnline podle zadaných kritérií.

Účel
Poskytnout hráčům nástroj pro výběr serveru, který by jim vyhovoval svým nastavením jako alternativa k absolutně nepoužitelným (můj názor)
žebříčkům typu http://gamesitestop100.com/, kde se pořadí určuje podle přístupů z webu a tudíž není šance najít tam servery,
které mají alespoň trochu rozumné nastavení.

Web je spuštěný asi měsíc a zatím horko těžko oslovuji servery s tím, aby se přidaly.
Máte nějaké výtky k použitelnosti? Jde mi hlavně o nastavování parametrů hledání a přidávání/editace serverů.

jarin001
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 144
Registrace: 11.10.2011
Oslov hráče kterých se to týká, o nějaké hře MuOnline jsem osobně ani neslyšel.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já o té hře akorát slyšel, ale nijak blíž o ní nic nevím, takže nemohu soudit ... každopádně web na mě působí takovým dojmem, že bych spíchnutý horkou jehlou, ještě bych na něm zapracoval
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Dal jsem to sem abych slyšel kritiku od lidí, kteří se víceméně webem zabývají, od hráčů jsem zatím slyšel jen "nice" a "cool", nic konstruktivního.

Jan: Můžeš se rozepsat co konkrétně? Dal jsem si s tím dost práce a kdybych to nepovažoval ze hotové tak to sem nedám, tudíž už mám zkreslený pohled.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
ok, rozepíšu se :)

1) používám rozlišení 1600x900 a pozadí se mi vůbec nelíbí, nahoře mám kousek obrázku a jinak všude jednobarevná plocha (viz screen), takže to bych upravil
web-scr-wd.png


2) je to kosmetická kravinka, ale v menu bych označil aktivní sekci, kde se právě nacházím (abych to věděl)
3) Server search -> v menu přejmenuj "Seasons" na "Season" a "Languages" na "Language"
4) Add server -> chybí tam nějaké odesílací tlačítko ... napíšu do políčka server a co dál?
5) Edit server -> to samé jako bod 4
6) Někde do menu umísti odkaz na homepage (všiml jsem si, že logo je klikací, ale i tak)
7) Chybí patička webu
8) Ještě v Server search -> jak máš ty klikací věci (Reset system, Webshop, PvP) hodilo by se nějak naznačit, že to uživatel klikáním může měnit, mě to třeba vůbec nenapadlo :D objevil jsem to více méně náhodou, i když se mi líbí, jak se tam ty ikonky mění :)

Je to můj subjektivní názor, ale výše zmíněné bych se asi ještě pokusil nějak upravit :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Díky za reakci.

1) Úsměvný fail, nějak to roztáhnu
2) Zdálo se mi to zbytečné ale přidám
3) Upraveno
4), 5) po nasání adresy se zobrazí zbytek formuláře (možná ho zobrazit hned a všechno deaktivováné?)
6) Možná přidám
7) Zatím tam nemám co dát. Až jednou dokončím osobní web tak patičku s odkazem přidám
8) Asi přidám nějaký obrázek, zatím nevím jak to pojmout

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Vida, už to zase vypadá o něco lépe, akorát teď na pozadí nemám žádný obrázek a web se najednou zdá takovej ... nemastnej, neslanej, nějakou (byť minimální grafiku s tématem hry) bych tam určitě přidal. Jinak o té patičce opravdu popřemýšlej. Dal bych tam třeba nějaké statistiky nebo něco .... nebo by stačilo ten web nějak pěkně graficky "ukončit".

Jinak k bodu 4 a 5 to tlačítko tam opravdu přidej, klidně může být neaktivní a aktivovat se až s nějakým eventem, ale podle mě to bude lepší :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Jan: Až vymyslím jak ho ukončit aby to nevypadalo divně tak ho vrátím zpět.
Mac: Myslím, že je to zbytečné - cílovka hru zná a screeny je nezajímají.
Původně jsem uvažoval i nad tím, že HP bych dal rovnou search, tahle ja tam jen kvůli fb/tw/rss/emailu

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
Do sidebaru jsem přidal defaultní hotnoty a pokusil se nějak naznačit že na tildu jde klikat, co si o tom myslíte?
S tím obrázkem jsem pořád nic nevymyslel.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se