Hosting

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
ahoj, jaké máte zkušenosti s chost.cz?

Zajímá mě především výkon, stabilita. Pokud máte nahozený i Drupal, tak se prosím trošku rozepište. Hosting mi připadá celkem slušný, tak se ptám:)

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Mám jen zkušenost s podporou, kdy byli velice ochotní (nemohou si dovolit se chovat jako u zajetých společností).

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
zatim je to nova firma, techniku co maji maji udajne pripojenou na nejake 10Mbps lince..

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak ono celkově i bez wedosu je tu u nás již taková konkurence v této oblasti, že prosadit se, znamená hoooodně investovat, jinak není nárok fungovat.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

hexageek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 147
Registrace: 22.03.2011
wedos neni vsemocnej a nejdou tam vsichni, a wedos taky muze jednou padnout na hubu..

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Skončit může kdykoliv a kdokoliv, spoléhat se nejde nikdy na nic. A hlavně se může i kdykoliv vynořit někdo jiný, kdo převálcuje vše a všechny.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
hexageek píše:
wedos neni vsemocnej a nejdou tam vsichni, a wedos taky muze jednou padnout na hubu..


To ano, protože zatím to nevypadá, že to vydělává. Ale to už není moje starost, sám tam nic nehostuji, z důvodu nevyhovujících nabízených tarifů.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se