Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Dnes jsem pročistil cache prohlížečů a vymazal snad nesmysly pomocí ccleaner...a nyní po mně chce google pro každé druhé vyhledávání opsat kód...Jsem normálně přihlášen pod svým účtem na googlu...co je špatně?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Aha...cookies...možná se to rozhodilo, zkontroluju :-) Díky

losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
sdílená IP může dělat bordel přesto, že jsi přihlášen - moc požadavků na search, taky se mi to stávalo několikrát za den, s veřejnou IP se mi to nestalo ani jednou

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mnoo už to nějak nedělá, zato nefunguje celý win7 systém...Firefox se seká po načtení, IE (nepoužívám, ale přesto) nejde načíst...jakžtakž funguje chrome, ale je to nepoužitelné...čekání na reakci katastrofa...tady tu zprávu píšu...a za minutu se teprve objeví znaky...včera jsem udělal ten útok ccleanerem a asi to zmenšilo ram z 8 GB na 256 MB jinak nevím...mno první den po instalaci W7 jsem měl pusu dokořán, co klik, to akce v sekundách...a teď teda nevím...se to nějak zaprasilo celý...ach běda lidem, kterým wokna vládnou...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tohle CCleaner neudělá, že by zmenšil paměť RAM. Máš legální windows? A co třeba překontrolovat PC na viry?
Defragmentace, čištění disku nebo třeba kontrola chyb na disku. Také na jaké sestavě to máš?
Už jsi někdy instaloval windows?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No možná smaže to co nemá, ale jen když mu to přikážeš.
Prostě není to aplikace pro někoho, kdo nemá s počítačem moc zkušeností.
Já ho používal dlouhou dobu a nemohu si stěžovat.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Ano, je potřeba jej dobře nastavit. Ale i tak jej používám pouze na občasné čištění cache, nic víc už v nových verzích nepoužívám. Je to i tím, že jsem na něj četl nějakou tu kritiku a už mu tolik nevěřím. U sebe jej tedy moc nepoužívám, ale když někdo chce pomoct s PC, tak mu to projedu CCleanerem a tím má snaha končí.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ne jen nastavit prostě jej znát, ale já jej využíval celou dobu nějak moc jsem jej neznal a vše bylo v pohodě, ale ovšem, že nejlepší je ruční zásah do registrů, ale to opravdu musíš vědět co děláš.
Kritiku najdeš skoro na všechno, ale otázkou je, zdali ti kritiku nepsali lidé, kteří ten program neznají a jen jim ho někdo doporučil. Každým programem mohu udělat neplechu, když s nim neumím.
No tak to je tvá snaha velká :). Někdy stačí jen vypnout zbytečné programy při startu, odinstalovat zbytečné programy, které už nevyužíváš a aktualizovat. A nejlepší je neinstalovat nic co opravdu nutně nepotřebuji. Každý program si sebou něco vezme a něco po sobě zanechá.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pokud vím, tak na ty operace můžeš použít také zálohování.
Provozuji www.FreeBit.cz nejen o smartphonech. Fandím iPhone 12 a Apple obecně.
 5 nejlepších telefonů s Androidem v roce 2024

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se