Volná diskuze

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Basti: Díky, já tě mám follownutýho již pár dnů. Twitter mám krátce, takže určitě mi tam chybí stále plno lidí, kteří mají zajímavé názory.

Říkal jsem si, jestli jsi zabalil blog nebo ne, takže díky za tip na diginomad.cz. Souvisí doména s nějakým plánovaným výjezdem do ciziny? Zkusíš USA?

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
No já jsem spíš takový čechonomád, pořád pendluju mezi několika bydlištěma :D S cizinou popravdě nevím, všude to teď stojí za starou bačkoru, takže spíš plánuju příští rok nějakou stáž v rámci studia a uvidím. Už se mi nějak nechce začínat z nuly mimo obor nebo někde dělat manuálně pracující cvičenou opici.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Basti: Máš pravdu, do ciziny se mi poslední dobou už také moc nechce. Asi jsem z pohodlněl :D Na druhou stranu, když jsem přežil již rok v Německu, tak bych mohl snad i v Anglii/USA/Austrálii a aspoň bych se naučil další jazyk.

Jinak dnes jsem napsal další článek o tom, jak jsem se dostal k internetovému marketingu - http://stefankuska.cz/jak-jsem-se-dosta ... arketingu/

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se