Volná diskuze

Okrádají své partnery poskytovatelé půjčkových provizních systémů v ČR
64%
36%
Celkem hlasů: 11
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Jelikož jsem zastánce monetizace půjčkových webů pomocí PPC partnerských stránek a nevěřím poskytovatelům provizních systému v ČR - s heslem „PPC na ně“
Prosím kdo se půjčkovými weby zabýváte o Váš názor v anketě.
Dík

Benny
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 11
Registrace: 01.03.2012
Trochu nechápu, jako že poskytovatelé zakazují propagovat web v PPC?

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Z čeho tak soudíš?
Benny píše:
Trochu nechápu, jako že poskytovatelé zakazují propagovat web v PPC?

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
Nemyslím si, z mých zkušeností je problém v tom, že ti co žádají o půjčku jsou tak zadlužení, že jim není schopen nikdo půjčit. To je první problém a ten druhý je, že hromadně vyplňují žádosti na všech webech, na které narazí. Ale provizi může získat jen jeden (ten od koho dojde žádost jako první).

V 90% případů nastane jedna z těchto situací.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Pokud máte web na 2-3straně, tak nemůžete počítat s lepší kvalitou kontaktu. Ale se zkušeností s kontakty na 1-2. místě ve vyhledávači mohu říci, že se také domnívám, že provozovatele affiliate nepřizanjí vše. Nedávno jsem dodělal 2 nové weby a počet poptávek se zvýšil o 25%. V Affiliate zprostředkovatelů to ale nemělo skoro žádný vliv.
Zvláštní je, že se ale zvýšil obrat u affiliate, které provozují sami poskytovatele - skoro bych řekl, že se snaží prostředníky úplně vyšachovat ze hry.
Z vlastní zkušenosti mohu také doporoučit jednou za čas změnit affiliate - uvidíte jak si vás najedonou začnou vážit.

Nicméně affiliate se mi pořár vyplácí více nežli PPC (a to mi paydayloans typ půjček vydělává tak 75% z příjmu z netu)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
stejný produkt, stejný trh
Český affil
Klik 10 056
Odesláno 14
Prodej 0
Affil mimo ČR (to jsem blbě napsal) kampaně jsou pro čr, ale provozovatel neni čr firma :)
Klik 8785
Odesláno 600
Prodej 46

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
A? Ptal ses obou na průměrný konverzní poměr?
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to wico: a affil provozuje zprostředkovatelská firma nebo přímo poskytovatel? Mimo Profcreditu a Vitacreditu je všechno zahraniční kapitál. Ale vysvětlovalo by to i proč se snižuje konverzní poměr.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
A? K čemu by mi byl zpravidla vymyšlený conversion rate.
snad je jasně vidět jaký je a, že někde na cestě je chyba :)
vím kde je chyba používám GA a tam je to jasně vidět odkud lidé odchází z webu a jak, ale to nebylo účelem.
Chci znát názor ostatních kdo mají půjčkové affil nasazeny ne pitvání a chytračení
Je vidět, že pořád je v ČR ještě stádo, které se dá pěkně povodit

Y2K.bug píše:
A? Ptal ses obou na průměrný konverzní poměr?


poptávka
první s tajemnou konverzí provozuje česká a ten druhý zahraniční něco třeba jako zanox
materiály stejné nasazení bannery, form a linky (affil manager plugin napojen na GA) do textu v článcích.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
to wico: taky si všímej jaké firmy se na KW dostanou do PPC mezi první trojku. Mám tušení, že nižší konverze je právě proto, že se tam dotanou občas jistě marketingové společnosti, kde pracovníci ihned převyplňují nebo přímo zasílají informace poskytovatelum půjček. jde tu fakt hodně o rychlost. protože žadatel nevyplní údaje jen na jednom webu, ale proleze klidně 2 -3 stránky.

Chce to ale zkoušet. Některé affily s tebou jednají doslova jak s hadrem. Mám teď taky konverzní pokles přesto, že počet kliků se zvyšuje a kontakty jdou z webu na 1.místech.

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
wico: ne tvůj, ale jejich. Nikdy jsem neměl problém dostat na telefon, nebo oběd affil managera půjčkového affilu a z něj dostat všechna čísla. Krása na těch číslech je, že ti právěže nic vymslet nemůže, protože si vše nádherně spočítáš. Takže pokud si někde bude něco vymýšlet, tak mu ta čísla sedět nebudou.

Ten poměr ti bude k tomu, aby si zjistil, zda je problém u tebe a je třeba optimalizovat web, nebo u nich a je třeba rychle utéct.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Y2K.bug: dneska jsem to pocital.za:
lead - červenec 5.9, srpen 5.0, září zatím 6.0
u konverze - červenec (data smazána), srpen 24.4, září zatím 23.4
- tady je vidět, že affil vyplácející za koverze jde nahoru a výplacení za leady je trend opačný

rozdíl lead/konverze 6.6 - tzn. za srpen rozdíl 375Kč na lead na 500Kč na konverzi (vypočteno na 25 leadu) - už se tedy vyplácí spíše konverze než leady.

a myslím, že konvrzní poměr 5.0 je hodně slušný, ne? :-D

Y2K.bug
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 86
Registrace: 23.02.2012
5.0 na lead u půjček? To je hodně slabé. Já měl někde 40%+ U eshopu by to byla pecka.

No, svoje spočteš snadno, ale zeptej se u provozovatele affilu a dej si to do relace, zda jsi nad, nebo pod průměrem.
Náš AffilBox umožňuje komukoliv rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.
Podívejte se také na můj blog.
 Jaký byl rok 2023

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Y2K.bug píše:
5.0 na lead u půjček? To je hodně slabé. Já měl někde 40%+ U eshopu by to byla pecka.

No, svoje spočteš snadno, ale zeptej se u provozovatele affilu a dej si to do relace, zda jsi nad, nebo pod průměrem.


5.0 - schvalitelnost...resp. to co affiliate partneři přiznají jako lead... tedy klik/lead ne návštěva/klik - ale na 40% teda nebudu. asi je to tím, že se tam započítávají i boti apod. taky tam leze pravidelně konkurence atd...

taky je to tím, že u pujček to zkouší hodně nebonitních zoufalcu, kde mají třeba exekuce apod. takže myslím, že 1:5 schvalitenost je dobrá.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
tak toto je už nad mé síly jsem uplně vyčerpaný z tebe

Poptavka-zdarma.cz píše:
lead - červenec 5.9, srpen 5.0, září zatím 6.0
u konverze - červenec (data smazána), srpen 24.4, září zatím 23.4
- tady je vidět, že affil vyplácející za koverze jde nahoru a výplacení za leady je trend opačný

rozdíl lead/konverze 6.6 - tzn. za srpen rozdíl 375Kč na lead na 500Kč na konverzi (vypočteno na 25 leadu) - už se tedy vyplácí spíše konverze než leady.
___

a myslím, že konvrzní poměr 5.0 je hodně slušný, ne? :-D
5.0 - schvalitelnost...resp. to co affiliate partneři přiznají jako lead... tedy klik/lead ne návštěva/klik - ale na 40% teda nebudu. asi je to tím, že se tam započítávají i boti apod. taky tam leze pravidelně konkurence atd...

Strike
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 8
Registrace: 20.09.2013
No nevím problém jsem nikdy nezaznamenal a určitě bych si na propagaci nevybral firmu, která mne omezuje je mnoho dalších systémů, kde jsou krásné provize.
Přírodní produkt pro zlepšení erekce.
Nafukovací panna, která vypadá jako reálná žena.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se