Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Používám třísloupcové themes Twenty Ten Tri. Na homepage je vše OK, ale jakmile se rozklikne příspěvek, úplně zmizne pravý sidebar...ale úplně celý. Nemá někdo podobný problém?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
myslíš základní šablonu od wordpress 3.6? Twenty Thirteen?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
nastavujes tam u kazdeho prispevku jiny tamplate...nekde je s widgetem, nekde bez (volis si to v prave casti pod pridanim prispevku). osobně Twenty Ten moc rad nemam - je tam i spatne resene CSS

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno je to Twenty Ten Tri - základní ale třísloupcová šablona. To Poptavka-zdarma.cz ...nějak to nemůžu najít, v editaci příspěvku...zapnul jsem tam všechny info, ale tady to jsem tam nenašel...

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Mě to taky dělá, ale u jiné šablony. Rozklikneš příspěvek a sidebar je v háji. Vlez do nastavení nebo do zdrojáku. Mám to teprve měsíc, nestihl jsem ještě vyrobit child theme a přenastavením různým hovadin. Třeba zmenšit levé odsazení v záhlaví, zvětšit písmo na liště a dát ho tučně, upravit zápati, zformátovat sidebar atd. V základu je to jen takové demo :D

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
to basti: To jsem rád, že nejsem sám :-) Díky za info...

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
sikec: dej sem dokaz na tu šablonu, ať se můžu kouknout.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To peeta: http://tdh.me/wordpress/twentyten-tri/. Tady na té stránce je download link...


EDIT:Došel jsi na něco?
EDIT2: Takže řešení - do single.php jsem vložil
Kód: Vybrat vše
<?php get_sidebar(); ?>
, no a už to valí...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se