Hosting

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Nové hnutí WEDOS představuje svého kandidáta do parlamentu.

Obrázek

Volební program hnutí WEDOS:
- kvalitní profesionální hosting pro všechny
- nejlevnější domény za nákupní ceny pro všechny
- spolehlivé VPS pro každého
- žádná imaginární podpora 24 hodin denně
- pouze značkové servery bez PC komponent
- aktivní 24 hodinová podpora 365 dní v roce
- žádné předražené poplatky za běžné platební metody
- automatický systém, který skutečně prodlužuje domény okamžitě
- vlastní datacentrum
- mimořádně ekologický provoz

Každý klient si zaslouží kvalitu za pár kaček!!!

WEDOS slaví 3. narozeniny a rozdává 111 notebooků FUJITSU. Stačí si koupit doménu .CZ nebo převést k WEDOS a můžete se zúčastnit. Akce roku!!!

WEDOS slaví 3 narozeniny a rozdává 111 notebooků FUJITSU. Vyhraj i ty. Každý den 1 notebook.

Podmínky a soutěže (každý den jiné) jsou zde:
http://datacentrum.wedos.com/obecne/souteze.html

Obrázek

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Prepáčte ale túto reklamu si už niekam strčte...Je tu sekcia "Nabídky" a taktiež "Hostingy a slevy". To vám naozaj nestačí? Úbohé.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Přesunuto do správné sekce, příště to dejte alespoň do sekce Hostingy.
//Z důvodu, že jsem zjistil, že nemám dořešený přesun diskuze do sekcí nabídky jsem téma přesunul do hostingů ať se netváří jako smazané.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Pokud to patří do jiné sekce, tak to není problém přesunout. Nám to nevadí :-) .
Je to recese a pokud to někomu vadí, tak samozřejmě přijměte naši omluvu.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pořád se ujišťuji v tom, že tu reklamu dělá nějaký deváťák na poloviční úvazek, pokud vystupujete jako profi firma, mějte profi reklamy, tohle je už fakt na facku.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Musíte to brát tak, aby to zaujalo. Nejsme umělecké agentura, ale prodáváme služby. Na výsledcích je jasně vidět, že to děláme dobře. Poslední měsíc například máme cca 46% na trhu domén a z hlediska hostingů jsme jeden z mála (jsou to jednotky kusů), který roste a jediný, který roste v tisících.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ale teď probíhá soutěž, tak je pochopitelný nárůst.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Soutěže a kampaně dělají i jiné firmy a růst není. Dají do reklamy mnohem více, než my a růst není.

My děkujeme klientům za důvěru! Děláme maximum, abychom nezklamali.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No o žádných jiných soutěžích nevím, aspoň ne, které by běžely zrovna teď.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Ale no tak, to už si budete dělat reklamu i tady?
Mluvím o soutěžích jiných společností.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
K wedosu toto patří mě to nevadí pro mě je důležitý, že to co u nich mám jede bez výpadků a když něco potřebuju tak vím že na supportu někdo sedí.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Kohy píše:
Pořád se ujišťuji v tom, že tu reklamu dělá nějaký deváťák na poloviční úvazek, pokud vystupujete jako profi firma, mějte profi reklamy, tohle je už fakt na facku.


To si asi jen nepochopil osobitý styl grafického zpracování. Mě se kupodivu tenhle námět jako jedn z prvních v historii líbí. Zpracování je pněkud slabší, ale námet dobrý. Za ten jediný plus.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Mně se ten motiv taky líbí :). A naopak, podle mě málokterá firma umí tak dobře marketing tak jako Wedos. Většina firem by se od nich mohla učit ;).

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Fit píše:
Mně se ten motiv taky líbí :). A naopak, podle mě málokterá firma umí tak dobře marketing tak jako Wedos. Většina firem by se od nich mohla učit ;).


V grafice ale ne.

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
JanKali: Jo, to souhlasím, to máš pravdu, tam by se dalo asi určitě hodně zlepšovat. Nicméně myslím, že to stačí a splňuje to hlavní účel.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
My nejsme grafické studio a v jednoduchosti je síla.
Ta kritika proti naší grafice a vzhledu webu je od počátku. Je oprávněná, ale nám jde o prodeje a ne o estetický dojem. Zkoušeli jsme úpravy webu a prodejnost šla dramaticky dolů. Tak tam máme stále omalovánky... :-)

Reklama musí zaujmout. Musí upozornit. Musí Vám zůstat v hlavě.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Dám ruku do ohně za to, že 70% lidí, co si u vás koupí hosting ho neprodlouží o další rok. Shrábnete jen odpad, kde je vesměs banda puberťáčků, kteří si zaplatí roční hostování + doménu a pak je publikování a práce na webu přestane bavit. Zjistí, že si za rok vydělali na dvoje máčka a basu piv. Takže vám pak zbudou jen oči pro pláč. Nasypat mega do reklamy a pak říkat, za dva měsíce jsme nejrychleji rostoucí hosting je jako říkat, vyndal jsem špunt z vany a vypustila se voda. Podle mě kvalitní produkty reklamu nepotřebují.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Kohy píše:
Dám ruku do ohně za to, že 70% lidí, co si u vás koupí hosting ho neprodlouží o další rok. Shrábnete jen odpad, kde je vesměs banda puberťáčků, kteří si zaplatí roční hostování + doménu a pak je publikování a práce na webu přestane bavit. Zjistí, že si za rok vydělali na dvoje máčka a basu piv. Takže vám pak zbudou jen oči pro pláč. Nasypat mega do reklamy a pak říkat, za dva měsíce jsme nejrychleji rostoucí hosting je jako říkat, vyndal jsem špunt z vany a vypustila se voda. Podle mě kvalitní produkty reklamu nepotřebují.

V tomhle se dost pletete. Kdyby tomu tak bylo, tak nerosteme stabilně nejrychleji na trhu už 3 roky - od startu naší firmy..

Tohle se stane u akcí, kdy se rozdávají domény (.eu) a tak je neděláme.

Žádný odpad u nás není. Jsou u nás i velké weby, zajímavé organizace a jsou u nás, protože jsou u nás spokojeni. Nemají výpadky. Neslibujeme nic víc, než nedodržujeme. Jsou u nás weby, které za pár desetikorun měsíčně hostují weby s návštěvností v desítkách tisíc za den...

Roste nám obrat, rostou nám datové přenosy - http://datacentrum.wedos.com/traffic.html, rostou počty aktivních služeb.

Reklamu za mnohonásobně peněz mají i jiné, mnohem delší dobu fungující, firmy. Výsledek růstu je jiný a jasně hovoří v náš prospěch. A to také jasně dokazuje, že k nám lidé nejdou kvůli reklamě, ale kvůli jiným hodnotám. Oceňují u nás kvalitu.

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Kohy píše:
Dám ruku do ohně za to, že 70% lidí, co si u vás koupí hosting ho neprodlouží o další rok.


Právě jsi si spálil ruku. Tady se zastanu Wedosu (a to u Wedosu nic nehostuji ani neregistruji), protože kdyby to byla pravda, Wedos by už byl minulostí.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Já si myslím, že KOHY má pravdu s tím, že odchytají puberťáky, to určitě. Podle mě Wedos chytá hlavně ty mladé, kteří nepamatují dobu Forpsi... Naopak ti co jí pamatují se ve velkém množství případů podívají raději pro jistotu jinam. Ale jsou to vesměs starší (tím myšleno ne puberťáci) a zas tak moc se nevyjdřují a nejsou vidět.

Na stranu druhou si myslím, že prodlouženo je mnohem více, než 30% hostingů... A proč? Protože to už nikdo nikdy nikam napřesune, nebude-li mít Wedos velké technické problémy (jako že na to zatím nevypadá)... Jen zlomky procent webů se někam stěhují, což asi všichni víme... Takže se nalákají všichni na slevy a pak už platí plné palby, ale to je normální obchodní strategie, kterou narozdíl od chvástání uznávám.

Takže za mě - každý zde má trochu pravdy, ale trochu víc asi fakt Wedos.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tak mi sem napište, kdo z velkých firem má u vás hosting. Popřípadě, nějaká známá jména, čím se může váš webhosting pochlubit. Opravdu by mě to moc zajímalo.

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Co jsou to známá jména? Weby podle velikosti? Pokud máš čas můžeš so projít weby podle IP adres v různých službách. Třeba tady http://myip.ms/browse/sites/1/ownerID/46271/ownerID_A/1 podobných nástrojů je na internetu spousta. záleží co hledáš.

wedos
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 180
Registrace: 02.01.2011
Zveřejňování klientů neděláme, protože to nechceme používat jako reference bez jejich vědomí.
Najdete u nás například Unicef.cz, Unicef.sk. To zveřejníme, protože jsou u nás již nějakou dobu a my jsme jim nyní nabídli podporu.

Najdete však u nás desítky tisíc dalších webů (hostujeme toho nejvíce v ČR). Ano, jsou to desítky tisíc - vždyť jen aktivních webhostingů je u nás téměř 40.000, což dělá přes 60.000 domén hostovaných na webhostingu. Potom je u nás nejvíce VPS v ČR, kde jsou další weby a služby.

Jsou tam weby velkých firem (s obratem stovek milionů korun nebo i přes miliardu), ale stejně tak nějaké části webů univerzit nebo měst a obcí... Jsou u nás weby některých státních úřadů nebo organizací.
To vše bez nějakých speciálních nabídek, přemlouvání nebo kontaktovaní. Jdou k nám za kvalitou a to oceňují.

Kdyby u nás klienti neobnovovali, tak bychom neměli růst, ale úpadek... Náš růst vidíte zde: https://stats.nic.cz/stats/hosting/?sd= ... l&da=chart

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Kohy: Já mám u nich svůj největší web a určitě u nich prodloužím. Puberťák už asi taky nebudu ;). Dříve jsem za hosting platil asi 5x tolik (a byly tam výpadky, spousta různých omezení, který mě vyloženě štvaly, podpora strašná, o pomalosti načítání stránek nemluvě) a u Wedosu jsem moc spokojen, vše je dostatečně rychlé a hlavně bez výpadků nebo nějakých potíží. Jednou jsem i něco řešil s technickou podporou a vše bylo ok. Kdybych si zakládal nový web (i s předpokladem, že tam bude třeba 2000-5000 UIP denně), tak bych vůbec nepřemýšlel nad jiným poskytovalem hostingu. Mám tarif No limit extra i ten základní a nevím, co by mi jako mělo chybět... Nejsem u nich kvůli ceně, klidně si připlatím, ale jsem u nich kvůli té spolehlivosti.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se