Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mám weby a chtěl bych je mít v googlu tak pěkně jako Petr Jeník. Když zadám do Googlu owww.cz, tak se objeví hlavní web a pod něj jakoby odskočené rubriky...to se dá nějak udělat? Přes co? Díky Petr

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Dá, ale volí si to sám google a na to nejprve potřebuje "pochopit" tvůj web. Máš to na WP nebo něcěm jiném klasickém? Nebo je to "vlastní práce" ten web? A pak taky záleží, jak moc na tvůj web chodí lidé - když přes google hodně, tak si najde, kam pak pokračují a to jim začne nebízet rovnou...

Takže pokud máš návštěvnost v řádu desitek denně, tak tohle jen tak nedosáhneš :)

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno řádově tisíce lidí denně (ale web je 2 měsíce starý) a chodí vesměs z Googlu. Jede to na WP...je na to snad nějaký plugin? Jinak díky za info Honzo:-)

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Ne na to pokud vím plugin není. Prostě to si dělá google sám u stránek, u kterých to považuje za vhodné. Skutečně s tím sám nic neuděláš. Čekej a uvidíš. Jo a pak se pochlub :-D

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
sleduj si určitě to přijde
co tam máš ty když zadáš do gogla svoje www. ....

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Když tam zadám svoje www tak tam mám na prvním místě odkaz na svoji stránku....ale jak to má owww by se mi líbilo více:-)

marketak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 13.09.2013
sikec píše:
Mám weby a chtěl bych je mít v googlu tak pěkně jako Petr Jeník. Když zadám do Googlu owww.cz, tak se objeví hlavní web a pod něj jakoby odskočené rubriky...to se dá nějak udělat? Přes co? Díky Petr


Používáte nástroje pro webmastery?

https://support.google.com/webmasters/a ... 7334?hl=cs

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já jsem si ani nevšiml, že u mého webu to Google udělal :D I když teda ty podrubriky jsou celkem zajímavé :D Ale jinak rovněž mám web na WP a nikdy jsem se o to ani nějak nezajímal, takže nepoužívám žádné pluginy apod. Google si toto opravdu dělá sám :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Taky jsem se o tuhle problematiku zajímal, ale tohle nijak neuspíšíš, je to prostě na Googlu, zdali to přiřadí nebo ne, ale věř, že někdy je to jen na obtíž, jelikož to vloží někdy odkazy, které opravdu na úvodní stránce nechceš. Řeš spíše kvalitní obsah a návštěvnost. Pak ti může být jedno jak tě zobrazuje Google ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tohle dost často Google vhazuje do indexu, protože na to spojení nemá relevantnější weby. Vyhazuje info přímo z domény. Mě to dělá taky - freebit.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jde to mírně ovlivnit přes Google Webmaster tools, tím, že tam některé varianty můžeš zamítnout. Google pak najde jiné. Ale nemůžeš si tam dosadit své. Řešil jsem to zde na WebDealu, u kterého Google vkládal jeden nevhodný odkaz na nedůležitou kategorii.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
To vím, že jdou zamítnou, ale také jsou zamítnuty jen po nějakou dobu a pokaždé to kontrolovat, také nikoho nebaví.
A to navrhnutí svých je také škoda.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
V GWT jdou opravdu zamítnout stránky, které se ukazují pod hlavní doménou. To co já mám momentálně zamítnuté bude zamítnuté jen do konce roku, pak budu muset zase do GWT a znovu zamítnout stránky, které tam Google cpe. Někdy to vydrží docela dlouho, někdy je to na dva měsíce. Ale jinak je to dobrá věc, mám pod hlavní doménou 10 podstránek, viz obrázek. Dalo by se říct, že pokud by se preventivně zamítla většina stránek, které nejsou důležité a nechalo se jen pár odkazů z menu, mohl by je tam Google postupně dát, jestli to tak bude i v praxi netuším, pokud zamítneš moc stránek, může se stát, že tam Google nedá prostě nic.

suprdovca_google_vyhledavani.jpg
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se