Tvorba webu

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Jaké vývojové prostředí nejčastěji používáte pro tvorbu projektů? Případně jste jich zkoušeli víc, které vám vyhovuje nejvíce?

PSPad:
+ rychlý, malý, přehledný
+ česká lokalizace
- neumí pracovat s dlouhými řádky

NotePad++:
+ přehledný
- nesednul mi vzhledem

Eclipse: (zkouším jej kratší dobu)
+ robustnější než PSPad, umí toho víc

NetBeans:
- pomalé, neoblíbil jsem jej, takže jsem jej ani moc nezkoumal

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
používam PSPad zdá sa mi najprehladnejší a jednoduchý na používanie

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
PSPad pre rýchle úpravy, lebo je fakt rýchly a malý, ale ako primárny editor mám phpDesigner - je radený ešte do kategórie light-weight (aj taký je, štart do 5s) a má dosť dobré možnosti, väčšinu takých, aké má napr Eclipse (ktorý je ale fakt heavy-weight). Veľmi som si ho obľúbil, mám k nemu len pár osobných výhrad, ktoré sú ale len silou zvyku... A navyše nie je vôbec drahý, 30€ myslím...

Eclipse som skúšal - je to zbytočne preťažené. To keby som ho raz otvoril, vážil by som každé jeho uzatváranie, nehovoriac o NetBeans - ten som len nainštaloval a hneď odinštaloval. Ja k týmto heavy-weight editorom akosi nemám vzťah, asi práve pre ich pomalý štart, lebo ja zvyknem všetky nepotrebné aplikácie zatvárať, a často sa mi stane, že editor potrebujem použiť o 5 min...

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
bohužel přímo o vývoji u mně mluvit nejde, ale úpravy většinou provádím v linuxovém vim-u

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Pro jednodušší věci používám NotePad++, pro větší a složitější naopak Dreamweaver CS5 od Adobe :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Tak ani já nic vývojového neprovádím, jelikož to neumím :-) ale na jakékoliv úpravy používám nejraději PSPad. Zkoušel jsem i jiné, ale PSPad mi vyhovuje ze všeh hledisek nejvíce.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Využíval jsem jeden čas PHPeditor, ale zase jsem se vrátil k PSpadu, protože mi přijde uživatelsky komfortnější :)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Já používám PSPad, poznámkový blok a Microsoft Visual C# 2010 Express
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Já používám nejvíc Max´s HTML Beauty++ 2004

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak já když už něco musím poupravit, tak využívám jako Wladass buď Notepad a nebo Dreamweaver CS5.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

-kst-
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.31/5

Příspěvky: 243
Registrace: 13.11.2010
Poslední dobou Bluefish

Robert
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 126
Registrace: 15.07.2011
NetBeans, pomalejší spouštění mi nevadí, zapínám ho jenom jednou. Na malé úpravy PSPad.

Olgojec
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 30.12.2010
Dříve jsem používal PSpad, ale moc se mi neosvědčil. Poměrně často mi padal a já přišel nějakou tu práci, rovněž mě štval otravný bug, že když jsem něco vkládal pomocí insert, tak následné vracení se zpět pomocí ctrl+z mi v dokumentu nadělalo totální border. A občas PSpad prostě nějak nešel. Když mi došla trpělivost začal jsem používat Notepad++.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se