phpBB

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Ahoj,
před týdnem jsem spustil fórum s fotbalovou diskuzí, a protože je to pro fanoušky konkrétních klubů, přidal jsem vlastní pole do profilu "Oblíbený klub" jako textové pole. V profilu se to všem normálně ukazuje, nicméně já mám zaškrtnuto, aby se to ukazovalo i pod avatarem u příspěvků. Bohužel se nic nezobrazuje.

Za pomoc reputace :-)

Přílohy

pole.jpg
Nastavení v administraci
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
http://doho.cz používám Xand Green a je pravda, že se s tím docela peru, ovšem nevím jestli je problém v tom, že s fóry vůbec neumím, nebo opravdu v Xand Greenu :D už sada ikonek byla pojmenovaná CZ místo CS, než jsem na to přišel...
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Lukáš Charvát: Nerad bych tě strašil, ale jak máš pořešené licence k fotografiím fotbalistů, které jsou v hlavičce?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
stephan píše:
Lukáš Charvát: Nerad bych tě strašil, ale jak máš pořešené licence k fotografiím fotbalistů, které jsou v hlavičce?


Neřeším, hlavička se bude hodně brzy měnit.

Mac píše:
Myslíš v hlavičce? Osobně tohle řeším vlastními fotkami a používat se je snažím tak, abych hráče/kluby nepoškozoval. Zatím žádné negativní reakce nebyly. A jsem si jistý, že problémy nebude mít ani Lukáš. Pořád jsou světy, kde se věci řeší lidský a ne pálkami kvůli kde jaké prkotiny.

Jen ze zvědavosti, od čeho je odvozeno "doho.cz"? První, co napadlo mě bylo, že "dotoho.cz" je obsazené, ale to je asi vedle, ne?

A jestli můžu doporučení. Nick "admin" využívej jen k administraci a k informačním sdělením. Pokecu se účastni pod vlastní přezdívkou. Všechno tak bude trochu víc v pohodě.

Snad postřehy nevadí? ;-)


Postřehy vůbec nevadí,

doho.cz nemá žádný význam, jediné co nás napadlo je DObří HOši od fotbalu :D To fórum je zakládaný jako náhrada za diskuzi na lidé.cz, která se ruší. Já tam pár let chodil, a tak když kluci začali řešit co bude dál, že nebudou mít kde diskutovat, nabídl jsem jim, že mám pár domén nepoužitejch a jeden volnej hosting, a že fórum jakž takž umím nainstalovat a spravovat. Souhlasili, vybrali si doménu doho.cz a je jedno, že se nehodí, hlavně že je krátká :D No, a tak Lukáš udržel komunitu z lidé pohromadě... :D

Nick admin myslím používám správně jen v první sekci fórum, která se věnuje fóru. Ve všech ostatních se prezentuju jako Lucas :-) (je pravda že to i v sekci Fórum pěkně střídám ty účty, ale tak kluci vědí o koho jde, známe se a časem se to ustálí a budu tam jako admin jen, ted tam toho pro ně ale furt dost upravuju a furt střídat účty mě nebaví :D)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Mac píše:
No snad se povede komunitu nejen udržet, ale i rozšířit. Nejste už omezeni cizím prostředím, můžete jít vlastní cestou, tak snad jo.


Díky :) a přesně tak, já v tom vidím jen samý výhody. Fórum na lidé bylo přehlednější, ale tady máme v podstatě náš stát, takže co si zamaneme, to nějak provedeme. Plus tam pak můžem sázet reklamy a peníze z reklam cpát třeba do různých soutěží mezi náma... chci aby nezůstalo jen u lidí z lidé, ale aby se to rozšířilo jako fórum pro všechny fanoušky fotbalu :)

-- 12. 10. 2013 11:01 --

Ó bože, mám to... neměl jsem povolený zobrazování vlastního pole v přehledu témat v nastavení zatížení... nějak mi nedošlo, že "přehled témat" může být "zobrazení v miniprofilu" :D tak to můžete zamknout :)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se