Kritika stránek

AffilateCreator
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 12.10.2013
Dobrý den,

Chtěl bych vás všechny poprosit o kritiku mého webu -> http://www.tricko.tk. Jedná se o affilate web (affilate od Trikator.cz) a je to můj úplně první web, který jsem kdy spustil. Projekt jede na systému Wordpress a upravené defaultní šabloně.

Mám zde pluginy:
- All in one SEO
- MailChimp
- Google XML Sitemaps
- Quick Page/Post Redirect Plugin
- WP-Paginate

Komentáře k produktům jsou v defaultu zakázány a místo toho je zde nahozen plugin pro Facebookové komentáře. Chtěl bych se zeptat, jak vzhled hodnotíte z pohledu jak uživatele, tak i zkušenějšího "affilátora".

Budu moc rád za jakékoliv poznámky

Díky všem

mkurri
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 131
Registrace: 04.11.2010
Ahoj,
zkusím ti to zhodnotit.
Na první pokus určitě dobré a lepší než mé první pokusy. Jen nechápu, proč trička? Není to trošku zbytečné jít do toho oboru?

Úvodní stránka:
Určitě hoď nějaký text, minimálně pod výpis triček, aby měly vyhledáváče co jíst.
Výpis produktů bych udělal trochu jinak, zvětšit obrázek, barevně odlišil ty tlačítka, minimálně koupit bych dal lákavěji nějakou barvou.
Sidebar - hledání možná zbytečné, sběr mailů zvýraznit, změnit nápis na tlačítku, nejnovější bych udělal třeba podle sebe a vypsal ty top trika, klidně dát tam obrázek (ručně do widgetu), kategorie: zbytečné, takhle to nikdo nečte, zaujmi mini bannerem, udělej tak ty nejlepší kategorie - brýle, viralbrothers, meme,... stačí tak pět, bude to atraktivnější na klik, takto mě to ani nezajímá a nevšiml bych si toho, kdybych to nepopisoval. Ten banner možná zrušil úplně.

Detail trička:
Kde je přidaná hodnota??? Nevím cenu, zakoupit je malým písmem, zbytečné tlačítko detail. Raději dopsat text, který naláká vyhledáváče i donutí ke koupi. Stačí pár řádků. Přidat hodnocení třeba hvězdičkama (pak to použít třeba do sidebaru jako nej trička), ten box pod tričkem ohledně sběru mailů je blbost - moc textu a nikdo by ti nepřešel na boční panel, který je navíc nevýrazný. Určitě si vygeneruj box i pod článek, zvýšíš určitě počet odběratelů.

Menu:
jako ok, ale nevím, proč bych měl na něco klikat, nevím, jestli tu cílovku až tak zajímá poštovný (raději to napiš rovnou k tomu tričku do boxu (dej to do šablony, ale krátce a jasně))

Ten banner na wedos je hodně hloupý, proč tam musí být?

Doufám, že jsem tě moc neodrail, ale chce to trošku zapracovat ;-)

Oprav to a zkus poslat znova, podívám se na to, klidně napiš i PM.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mě chybí cena, tady máš špatně načtený obrázek - http://www.tricko.tk/tricko-ja-mam-pravo-sedet/

AffilateCreator
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 12.10.2013
Díky všem za rady, pokouším se web předělat tak, jak jste mi poradili :)

Kohy píše:
Mě chybí cena, tady máš špatně načtený obrázek - http://www.tricko.tk/tricko-ja-mam-pravo-sedet/

Opraveno, díky

mkurri
- box pro vyhledávání byl odstraněn z menu
- box pro sběr e-mailů byl zvýrazněn v menu
- box pro sběr e-mailů byl také přidán pod článek
- rubriky byly odstraněny z menu a nahrazeny bannery
- u každého trička se již po rozkliknutí zobrazuje cena
- obrázky na hlavní straně byly zvětšeny

Co se ještě bude dít
- probíhá doplňování popisků triček
- krátké popisky budou také ve výpisu triček
- bude doplněn text na hlavní stranu pod výpis (kvůli vyhledávačům)
- banner Wedos bude odstraněn a nahrazen odkazem do patičky

Jinak při updatu se rozházely některé kategorie, takže někde momentálně není zboží ... toto se aktuálně řeší :)

Pokud budete mít nějaké další připomínky, klidně piště :)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Mac píše:
Snaž se k nákupu přimět sám sebe, pak možná přiměješ i někoho dalšího.

Jen se mě neptej odkud to mám. Už nevím, ale snad ti to i tak k něčemu bude. :-)


S tím souhlasím, to je hezky řečeno :) Nejdřív se zeptej sám sebe "koupil by sis něco na tomto webu? ... opravdu na tebe web působí jako pravý e-shop?" a dle takových otázek bych web postupně předělával :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Posuzovat a ladit své projekty je pro mě tak trošku proti srsti, po měsících pak přichází "pracovní deformace" a "červí díra". :)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Já bych zvolil ještě výraznější barvu pozadí. Šedá je docela smutná a trička v ní docela zapadají.

Já jsem momentálně provedl redesign webu zaměřeného na trička, tak se zkuse kouknout http://www.stefankuska.cz/redesign-affi ... na-tricka/

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
To pozadí zabíjí. :)

Mickleso
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 07.01.2014
Web se mi dlouho nechtěl načíst ...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se