Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
zdravim. tak to vypadá, že se pomalu blíží konec webu typu uloz.to

dnešní článek na TV Nova:
http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/m ... -soud.html
(koukám, kolega z Liberce - ale já to nebyl! :-D )

jak je to asi s odkazováním na film online?

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Taky jsem na to koukal, ono o Ulož.to ani moc nejde, ale veškerá warez fóra, atd. Jeho odsoudili dokonce za i embled video. No pokud se z toho stane precedent budou toho mít někteří plnou řiť.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
haVaj
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 17
Registrace: 07.12.2011
vic nemam, jen jsem to mel v timeline zaroven s odkazem na toto vlakno tak jsem to sem hodil

Bobb11
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 13.09.2012
Podle mě menší strašák, znám i lidi, kteří se z toho dostali :D

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Pletete jabka s hruškama. Kauza se týkala embedu a ne pouhého textového odkazu. Piráti a další zlodějíčci prostě jen hledají další kličku jak si "zapůjčit" cizí obsah bez ptaní a vydělávat na tom. Ad absurdum bych pak mohl embedovat celé texty z cizích webů a hájit se tím, že embed je přece "jen odkaz".

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Něco podobného už tu bylo, kdy se mělo na ulož.to ztratit vyhledávací pole, pak by byl downloader bez linku takřka v čoudu.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Odkazovat není trestné, ale problém je v tom, že týpek měl celej web narvanej embeed odkazama, NA KTERÝCH VYDĚLÁVAL prodejem premium accountů a když ho upozornili, že porušuje zákon a má toho nechat tak tuto výzvu IGNOROVAL, takže já se ani nedivím, že skončil jak skončil :) Jinak haVaj zveřejnil přesně to, co jsem tu chtěl hodit já :D
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Mac: Jistě, podobnost s rabováním RSS agregátorů není čistě náhodná. Prostě vezmu cizí obsah, vložím ho na svou stránku jako RSS, hotlink či iframe a voila - nic přece neporušuju... aspoň tak funguje logika podobných zlodějíčků.

Miskin
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 249
Registrace: 25.01.2012
Kohy píše:
Něco podobného už tu bylo, kdy se mělo na ulož.to ztratit vyhledávací pole, pak by byl downloader bez linku takřka v čoudu.


Pokud se nepletu, tak v té době zrušily vyhledávání na share-rapid.cz, ale teď ho tam zase mají, takže to tak horký nebude.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se