Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Zkoušel jsem hodně způsobů, nějak to nešlo. Nainstaloval jsem hodně programů a taky to nešlo...nemá někdo řešení? Použil jsem snad vše YTD, VLC, další softy...

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Stáhni si FIREFOX a tento doplněk: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/video-downloadhelper/ ... po instalaci doplňku resni firefox, jdi do video archívu a normálně si tam zapni video, které chceš stáhnout (aby běželo) ... addon vlastně odchytí všechny streamované proudy a nabídne ti je ke stažení (viz obrázek níže)

firefox-download-stream-video-addon.png


Samozřejmě tento addon nemusíš používat jen v Barrandovském archívu :D funguje tam téměř vše (z vlastní zkušenosti mohu říct, že 99% videí které jsem chtěl kdy stáhnout skrze tento addon jsem stáhl)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Honzo Palusko: Zítra zkusím, díky moc, tak pěkné pondělí všem:-)

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
V pohodě, já jsem to zkoušel (přímo na Barrandovu) a šlo to bez problémů ... určitě zítra dej vědět, jak to dopadlo
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Paráda Honzo...dvakrát mi to sice spadlo, ale to jsem u toho neseděl (nevím co se stalo, stáhla se jen třetina)...potřetí jsem počkal a video cca 35 minut se stáhlo asi za 7 minut. Díky moc, jasná reputace. Ahoj Petr

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se