Volná diskuze

kermitek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 13.10.2013
Docela mě děsí, že se pomalu, ale jistě vrací komunisté kupředu.
Dneska jsem při prohledávání internetu našel tuhle stránku: http://www.nechcemekomunisty.cz
Tohle já rozhodně nechci!

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
kermitek píše:
Docela mě děsí, že se pomalu, ale jistě vrací komunisté kupředu.
Dneska jsem při prohledávání internetu našel tuhle stránku: http://www.nechcemekomunisty.cz
Tohle já rozhodně nechci!


Tohle nechce nikdo, nicméně to co tam vidíš bohužel není pravda, takže buď v klidu :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Komunismus je hrůza!
Tato fašistická strana by se měla zakázat.
Srovnávat a přepočítávat ceny z 80 let a dnes je absurdita nad, kterou snad onanuje jen naše Stalinovská fašistická proletářská elita trůnicí v parlamentu z občanů pak zahořklý lenoši a lemplové za tiché podpory neaktivních nostalgických důchodců.
Ano †komunistická smrt †- proletáři - jdou na horu a vychází to u nás z mentality Českého národa.
Kterému je touha žít bez pocitu zodpovědnosti pod útlakem, lenost, udavačství a závist z historie vlastní.
wico
Zločinci pohromadě↓


Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Komunismus je zrůdnost a kdo se k němu veřejně hlásí, toho je mi líto.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Já bych se osobně komunismu nebál, co jsem poslouchal dědečky (starší pány) u nás v okolí, práce byla, mladé páry dostávali půjčky na bydlení za hubičku s takřka mizivým úrokem, podpora mladých. Dnes máte co, jen plný park stříkaček a lidi, co nechtějí dělat.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Chceš raději Rátha, chápu. Ověř si to u lidí, co si tím prošli. Budeš se divit.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno komunismus by se asi posral sám od sebe, ale u nás nebyl komunismus, ten byl v číně...osobně by se mi líbilo být trouba, mít jistou práci a méně stresu...holt narozen v blbé době no...co je mi do volnosti pohybu, když nemám prachy na hypotéku, co je mi do volnosti kecání...když není o čem mluvit...nevím. Měl jsem se narodit o 20 let dříve anebo až dnes...ale to asi říká každá generace. Komunisty nevidím (současné) jako zlo, za pár týdnů se budou podílet na moci, všichni zapláčeme, ale demokratické volby jsou fakt príma, moc príma...

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Komunizmus tu byl akorát chvíli, než Žižka vymlátil adamity, jen tak mimochodem ;) A možná místo hádání jestli pravice nebo levice by bylo lepší je všechny kopnout do zadnice a udělat to úplně jinak, protože to zjevně nefungovalo před ani po revoluci. I když to nechceme slyšet, tak holt lidi mají vládu jakou si zvolili a jakou jsou ochotni tolerovat...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
losperos
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 94
Registrace: 26.03.2012
marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Komunisti tady napáchali taková zla, že bych je nikdy nevolila a když čtu někdy názory komoušů v diskuzích na Novinkách tak bych blila, ale druhou stranu jak píše sikec, teď taky není moc o co stát. Už jsem si taky poprvé na vlastní kůži zažila frontu na pracáku, VŠ studium mi evidentně bude k ničemu (stejně se už neozývají ani z hypermarketů a dnes jsem psala i na benzinku :-D), možnost cestování super, ale k čemu mi to je, když na to nemám prachy, říkat a psát si sice můžu, co chci, ale koho to zajímá...Hypotéky, exekutoři, člověk aby se bál si pořídit rodinu. A hlavně mě štve, jak v dnešní době musí mít každý ostré lokty, být arogantní, umět prodat i zlaté h.... (vlastně být tak trochu "šmejd", s prominutím) a když na tohle nemá náturu tak má problém si najít i brigádu, protože to jsou samá callcentra a jiné vnucování kravin.
Ale i tak komunisty volit nebudu :-D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Mince má vždy dvě strany, to je jasné. Pokud se budeme bavit o tom, koho bych volil - chtěl bych tam lidi, kteří jsou ze střední třídy, mladé lidi, kteří jsou schopni v tomto státě něco udělat a ne jen přihlížet, co se kde krade a rozkradlo. Proč jsme ve škole dostávali pětku za 5 chyb v diktátu, to učitelka neviděla, že máme 95% textu správně? Proč při prvních cestách na kole na nás křičeli, nespadni - a co jsme udělali? Buďme pozitivní, mějme před sebou čisté informační pole. Takhle by to pronesl náš interní školitel. :P

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Slovem mladý určitě nemyslím mladý, tedy člověka, který dovršil Bc. či jiné tituly. Ano, potřebuje praxi, ale ne určitě v našem státě. Je to komplikované - kde je slogan zlaté české ručičky... :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se