Volná diskuze

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Přiznám se, že jsem nikdy neviděl ani jedno video z milionového impéria. Jen vím, jak je všichni řešili a jen díky tomu znám i jméno KIRŠ. Nesoudím ho, neznám ho, jeho projekt jsem nikdy neviděl a ani nechci...

Ale dnes jsem narazil na netu na reklamu hlásající "něco" pod hlavičkou mistra Kirše - http://cestapravehomuze.cz/ - ani tohle první video jsem neviděl, ale už když v reklamě bylo napsáno "první video zdarma", tak je jasné, co to vlastně bude...

Má můj obdiv za svoji bezpáteřnost a chuť oblbovat lidi... Hold někdo to dělá tak a jiný zase tak...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Mac píše:
chceš se cítit jako chlap - růžové triko a na hlavě kohoutek :-)

Styl oblekani a ucesu je pro tebe definice muznosti? Smutne.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Pana Kirše neznám a jeho projektům zastávám skeptický názor a nezajímají mě, nicméně pokud to někoho zajímá a účastní se, je to jeho volba :) Zajímalo by mě, kolik těch projektů už vůbec má
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Celkem jsem očekával, že bude následovat něco podobého (jen jsem čekal něco na téma golf apod :-D). Pokud chcete prolomit v marketingu, je nejlepší se zaměřit na to, po čem je hlad. A úplně nejlepší je pokud "to, po čem je hlad" zkombinujete s "lidskou naivitou". Budte se možná divit co všechno jste dneska schopni prodat, pokud tomu dáte hezkou "nálepku".
Pan Kirš má bezesporu velký talent na dramatičnost. Každý máme talent pro něco. V psychologii je nějakých 16 "škatulek" kam přiřadit osobnost člověka - někdo je konzervativní pedant, někdo je kreativní a rád "pluje proti proudu" a někdo je komediant, co se rád převádí a baví se tím, co všechno je lidem schopný prodat za jejich naivitu.

Předchozí projekt byl bezesporu zamířen na naivitu a ekonomický útlum v důsledku hospodářské krize a ten budoucí pravděpodobně na chlapské ego či podporu seměvědomí - ano, i na tom se dá velmi dobře vydělat.
Máme tu například projekt "Šťastný introvert" maminky jednoho z žáku pana Kirše .-D. (inu, co je doma, to se počítá).
Nový projekt pravděpodobně bude Šťastnému introvertovi konkurovat.

Podobná školení Vám nic moc nového nedají (určitě ne v poměru ceny za školení), mají význam spíše v emoční podpoře - někdo to hold potřebuje. My, co uvažujeme racionálně a s nadhledem, za podobné hovadiny utrácet nemusíme.

Bobb11
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 13.09.2012
Je to děs, ale asi se mu daří v oblbování proto vytváří další a další videa :D

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tohle video je motivační cesta pro panice ve 30. :) To je zase výplod chorého mozku.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se