Wordpress

zajicek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 24.10.2013
Zdravím, používá někdo z Vás free šablonu od SMThemes http://smthemes.com? Jakou na ní používáte galerii, případně lightbox? Vyzkoušel jsem toho již mraky a nic mi nejede:(. Next Gen Gallery blokuje dynamický obsah, bez něhož je šablona nepoužitelná, Gmedia načítá galerii až na druhé načtení stránky (asi musím zaplatit nebo co :D atd atd. Lightboxy se mi nepodařilo zprovoznit... Šablonu bych si chtěl ponechat, díval jsem se i na jiné včetně placených a ta od SMThemes se mi zdá vzhledově nejlepší.

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Aha, no a kterou tu sablonu myslis konkretne ? i kdyz ono je to vlastne jedno, jsou vsecky stejny :) obri slider a menu pres celou obrazovku a pod tim blog vypis a sidebar.. zkus napsat a zkusim poradit nejakou podobnou odnekud jinud....

galerie muze byt vsim moznym, staci kdyz se biji 2 pluginy, hadam ze to bude tim sliderem :)

dusivk
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 25
Registrace: 15.12.2012
Používám wp-jquery-lightbox
Od jara do pozima mě baví cykloturistika a celý rok RC modely letadel a aut.
A vše si samozřejmě fotografuji zrcadlovkou
 Prodloužené nůžky na trávu

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
ja toto nedokazi takhle zodpovedet podle pluginu co pouzivate, ale proste myslim, ze je to tim sliderem co ma ta sablona v sobe (zobrazuje obrazky prirazene k prispevkum) ...ja jsem sam zkousel tehdy tu olympijskou a velmi zahy jsem od ni upustil, to same doporucuji i tady, je spousta hezcich a modernejsich a taky free sablon ..mohl byste ukazat kterou myslite ?

zajicek
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 2
Registrace: 24.10.2013
Konkrétně jde o šablonu CarStarts http://smthemes.com/carstarts/, ale všechny šablony jsou stejné.
Jinak vyzkoušel jsem to wp-jquery-lightbox o kterém píše "dusivk" a funguje. To jquery používá mnoho webů s tímto typem šablony.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se