Volná diskuze

duben
Uživatelský avatar
WD Trader: 3/5

Příspěvky: 126
Registrace: 22.03.2012
Když vidím ten boj o koryta, nedá mi to nereagovat. A protože je zrovna víkend, kdy mám všechny herní vývojáře mimo, tak jsem si spáchal "hru" sám. V kritice tak prosím berte ohled na to, že je to moje první hra a že hlavním cílem bylo reagovat do 24 hodin, na vymazlené herní modely tak v první verzi rozhodně nebyl čas. sobohazem.afrodita.name

Kdyby náhodou někoho sobohazem invaders zaujali, tak jsou zdarma ke stažení a použití na webových stránkách download.afrodita.name
Pořádám KURZY INLINE BRUSLENÍ | Dělám databáze Select-SQL.com
Fotím a píšu o tom na FOTORADY.cz a MicrostockTools.com | Cvičení s Luckou

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
tak já si myslim, že Sobotka se u koryta moc dlouho neudrží, jen se ztrapnuje. je bezne, ze pri neuspechu strany lidr slozi svoji funkci (a ne se ohanet, ze za neuspechy nemuze jen on sam, zvlast kdyz mistopredseda dostane vice hlasu nezli lidr).
Jinak s vysledky voleb jsem celkem spokojeny. Vlada bude stredove-levicova, mely hajit zajmy podnikatelu a bude se bojovat vice proti korupci.

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Poptávko, Sobotka nás v tuhle chvíli odděluje od totalitního režimu. Nemam ho rád, ale doufam, že vydrží. Tlačí na něj asi jedni z největší korytářů, kteří navíc táhnou se Zemanem.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Lukáš Jirsa píše:
Poptávko, Sobotka nás v tuhle chvíli odděluje od totalitního režimu. Nemam ho rád, ale doufam, že vydrží. Tlačí na něj asi jedni z největší korytářů, kteří navíc táhnou se Zemanem.


nevim, co myslis tim"totalitni" - nekdo za tim vidi drivejsi komusimus nekdo novodobejsi kapitalismus a korupci. ja jsme byl vzdy pravicak (neverim, ze penize rostou na stromech a ze by meli mit vsichni stejne bez jakychkoliv zasluh). Sobotka mi nesedi predevsim jako clovek, natoz politik. Myslim si, ze by meli dostat sanci novi lidri. A pokud strana dostane tak malou podporu, tak by mel lidr odejit sam. Sobotka je presne ten typ cloveka, u ktereho muzete cekat kudlu v zadech, kdyz se otocite.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Nebranim Sobotku, nikdy jsem ho neměl rád.

Ale podle mě každej musí vidět, že v ČSSD je silnej vliv ze strany Zemana a pokud to Sobotka pustí Haškovi, Škromachovi aspol., tak Zeman má otevřený dveře k ovládání sněmovny. A pak už je to zralý na defenestraci, protože pokud doteď tu bordel probíhal "skrytě", tak s příchodem Zemana, tu probíhá naprosto otevřeně něco skandálního. Odejít by mělo celý vedení ČSSD, když už.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Lukáš Jirsa píše:
Nebranim Sobotku, nikdy jsem ho neměl rád.

Ale podle mě každej musí vidět, že v ČSSD je silnej vliv ze strany Zemana a pokud to Sobotka pustí Haškovi, Škromachovi aspol., tak Zeman má otevřený dveře k ovládání sněmovny. A pak už je to zralý na defenestraci, protože pokud doteď tu bordel probíhal "skrytě", tak s příchodem Zemana, tu probíhá naprosto otevřeně něco skandálního. Odejít by mělo celý vedení ČSSD, když už.


Zeman žádnou stranu neovládá - by si jinak nezakládal svojí a navíc každá straná, které projeví podporu prezident, dopadne špatně ve volbách. A naopak pro ČT uvedl, že je otevřený jednat s lídrem, který bude zvolen po zasedání grémia - takže naopak nepřímo naznačil, že je otevřený jednat s Haškem. Tohle je pouze o boji Sobotky a Haška. Já osobně bych toho využil jako místopředseda také.

Lukáš Jirsa
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 02.12.2011
Lidi, otevřete ku*va oči, nebo to tu bude dojebaný na věky! To snad musí vidět i slepej, co se tu s děje. Tim končim s diskusí, protože to nikam nevede, žerete jim lži z ruky. Třeba Zemana volte za 4 roky znova.

http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-61097180-proklate-nezvladnuty-haskuv-puc

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Bobb11
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 45
Registrace: 13.09.2012
Strašně mě ta hra baví :D. Aspoň k něčemu to je dobré :D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Lukáš Jirsa píše:
Lidi, otevřete ku*va oči, nebo to tu bude dojebaný na věky! To snad musí vidět i slepej, co se tu s děje. Tim končim s diskusí, protože to nikam nevede, žerete jim lži z ruky. Třeba Zemana volte za 4 roky znova.

http://dialog.ihned.cz/komentare/c1-61097180-proklate-nezvladnuty-haskuv-puc


já bych řekl, že jsi trochu paranoidni. Zeman neovlada CSSD, Klaus neovlada ODS a zitra nezautocní na Zemi mimozemstani :-). dojde pouze k tomu, ze levice uz nebude tak lavicova, ale stredolevicova. tohle je pouze boj uvnitr CSSD. Hasek musi vyuzit prilezitosti dokud ma cas, a to taky dela. Myslim si, ze i ANO je vice naklonena vyjednavani s Haskem nez se Sobotkou.

pitrsam34
Uživatelský avatar
WD Trader: 3.25/5

Příspěvky: 17
Registrace: 28.05.2012
všechno je to stejně jen fraška, je úplně jedno kdo je u koryta. Nám to nikterak nepomůže. Je to všechno banda sráčů a zlodějů. :D

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Hra pobavila. Som zvedavý, aká "stabilná" koalícia vznikne.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je to strašně rychlé... :)

marieke
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 138
Registrace: 14.09.2012
Zeman a král :D Možná tak ten král Jelimán...fakt nechci vládnutí jeho železnou rukou. A souhlasím s Lukášem Jirsou. Mimochodem, od SPOZ se hned po volbách distancoval a dokonce chce "potrestat" Mynáře tím, že co nejdřív požaduje od něj bezpečnostní prověrku na kancléře, což předtím tak nespěchalo. Však jasné...zemanovci ze SPOZ propadli, tak to zkouší přes zemanovce z ČSSD. Co to je, že za ním hned po volbách pospíchali na tajnou schůzku, o které jejich předseda nevěděl a pak najednou přišli s tím, že ho chtějí odstřelit? Pro mě za mě ať vypadám paranoidně, ale to se mi vážně nelíbí. Zeman sliboval jak bude společnost a politiku spojovat, ne rozdělovat, ale už od svého zvolení dělá pravý opak, ať se nikdo nediví, že mu nevěřím.
Ale zpět ke hře, vtipné, pobavilo :-)

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
No tak on se tak chová jako král co se ubytoval na hradě.
Mě osobně by parlamentní monarchie nevadila naopak, ale problém je, že tady neni kdo by dělal krále :), protože češi jsou a budou jen pohunci.

marieke píše:
Zeman a král :D Možná tak ten král Jelimán...fakt nechci vládnutí jeho železnou rukou. A souhlasím s Lukášem Jirsou. Mimochodem, od SPOZ se hned po volbách distancoval a dokonce chce "potrestat" Mynáře tím, že co nejdřív požaduje od něj bezpečnostní prověrku na kancléře, což předtím tak nespěchalo. Však jasné...zemanovci ze SPOZ propadli, tak to zkouší přes zemanovce z ČSSD. Co to je, že za ním hned po volbách pospíchali na tajnou schůzku, o které jejich předseda nevěděl a pak najednou přišli s tím, že ho chtějí odstřelit? Pro mě za mě ať vypadám paranoidně, ale to se mi vážně nelíbí. Zeman sliboval jak bude společnost a politiku spojovat, ne rozdělovat, ale už od svého zvolení dělá pravý opak, ať se nikdo nediví, že mu nevěřím.
Ale zpět ke hře, vtipné, pobavilo :-)

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
wico píše:
Mě osobně by parlamentní monarchie nevadila naopak, ale problém je, že tady neni kdo by dělal krále :), protože češi jsou a budou jen pohunci.


Tak já se když tak obětuji :-D Já toho krále klidně vezmu :-)
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Já jsem pro freeze at je králem a v království ať zakáže google a zabaví seznam a ten bude patřit monarchistickému parlamentu a spravovat to vše okolo netu bude webdeal samozřejmě dohromady všichni tady a je to.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
po dost šíleným víkendu mě ta hra docela pobavila :D
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se