Tvorba webu

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Akého FTP klienta používate na nahrávanie súborov na FTP ?

Osobne používam: Total Commander a FileZilla

berkas1
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 220
Registrace: 17.10.2010
Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Total Commander dávnejšie, teraz už len FileZilla

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Používám FileZillu, už od raných verzí.
Při jejím používání jsem našel několik nedostatků:
- při používání 1 ftp účtu alespoň dvěma lidma FZ neukáže změnu toho druhého pokud už jste soubor upravovali a někdo později ho upravil, vy už nevidíte jeho změnu
- nelze přetahovat soubory z jedné instance FZ na druhou instanci FZ
- ve dřívějších verzích bylo hluché období, kdo FZ nepřekládal, hojně se v české lokalizaci objevovaly anglické názvy, jedna z posledních verzí to opravila

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
Ja som si obľúbil FileZillu na prenos veľkých súborov, alebo tak. Teda všetko iné, čo mi nedokáže môj editor (nedokázal by som programovať bez zabudovaného FTP klienta v editore, teda aspoň takého, čo vie uploadovať plain-textové súbory, obrázky zase nemusí :) ). FilZilla je super, rýchla, prehľadná, nie je zbytočne komplikovaná. To, čo napísal Otakar je pravda, ale neviem si predstaviť real-time zobrazovanie súborov na FTP klientovi. Ale mohla by tam byť funkcia, ktorá by overovala, či sa minimálne veľkosť súboru nelíši od tej, ktorá sa aktuálne zobrazuje. Možno to ale implementujú do ďalšej verzie (navrhol im to niekto niekedy vôbec?)...

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já osobně využívám Total Commander. Je pravda, že jsem ani nic jiného nezkoušel. Mě naprosto vyhovuje.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Jednoznačne Total Commander, pro mě je bezkonkurenční ...

lukasik
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 85
Registrace: 19.02.2011
prošel jsem přes TCM, FZ, FlashXP a skončil jsem u Altap Salamander

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
nejaké odporučenie pred editor ako náhrada za pspad pre Mac ?

Stransky
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 65
Registrace: 22.09.2011
Já používám [url=http://www.stahuj.centrum.cz/vyvojove_nastroje/www-tvorba/ostatni_editory/maxs-html-beauty-2004/?g[hledano]=html%20beauty&g[oz]=2.0]MAX's HTML Beauty++ 2004[/url] Nejsem si jistý jak to půjde pod MAC, ale pro mě je to super editor .

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Tiež som používal MAX's HTML Beauty++ 2004, ale či náhrada za PSPad...PsPad je pre mňa zatiaľ naj :)

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Gondal píše:
Tiež som používal MAX's HTML Beauty++ 2004, ale či náhrada za PSPad...PsPad je pre mňa zatiaľ naj :)

aj pre mňa ale je na Macu nepoužitelný - nie je kompatibilný.

Jakub Senko
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 504
Registrace: 15.10.2010
@lukasik: och, zlaté časy, keď som mal FlashFXP. Rozmýšľam, že by som sa k nemu vrátil. Rýchlejší FTP manažér som zatiaľ nenašiel. Hmm, len či fakt podporuje také veci, ako FileZilla. Hádam ale hej. Stiahnem, vyskúšam a keď sa moja nostalgia vráti aj do reality, tak kúpim. Fakt mám na neho len a len dobré spomienky...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se