Volná diskuze

postcd
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 151
Registrace: 01.11.2010
Mě se před asi 3 lety vybavil webtrh.cz, dnes jsem si ale uvědomil, že se mi místo toho vybaví webdeal.cz
čím to je? jak je to u vás?

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak já chodím jedině na webdeal, na webtrh se jenom mrknu.
Pro mě je jedničkou webdeal, jelikož je tu příjemnější atmosféra, nemusí se tu za každou kravinu platit a jsem tu již od jeho raného věku.
Bohužel webtrh má větší základnu a je tu déle, ale zase většina lidí tam, je tak nějak namyšlená, jelikož když se zeptáš na nějakou triviální věc, tak jsi hned amatér a máš si všechno zjistit sám, ale asi zapomínají, že každý nějak začínal.

Tak že za mě rozhodně Webdeal, bohužel tu nejvíce komentují jedni a ty samí lidé, což je dost škoda. A ještě jeden hlavní důvod proč upřednostňuji Webdeal, Otakar se snaží tvořit Webdeal podle uživatelů, přidá každou kravinku, která většina uživatelů odsouhlasí a hlavně dá se zde domluvit. Již několik lidí psalo, že na webtrhu dostali BAN za nic, nebo za nesmysli.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

ltynk
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 16
Registrace: 12.09.2013
Webtrh už prostě nemá tu atmosféru kterou měl dřív. řekl bych, že už od změny šablony to šlo tak nějak dolů. Ono z těch alternativ prostě nejlíp vyšel WebDeal. Ale pravda je, že by to tu mohlo trochu víc žít, ale zase by tu člověk proseděl celej den.

Termoxin
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 47
Registrace: 19.08.2012
Ja, ako amatér, mám radšej WebDeal. Webtrh je pre mňa fórum plné namyslencov. Je to veľmi formálne a demotivujúce fórum. Preto na WebDeal strávim denne niekoľko hodín, aj keď tu nie je toľko ľudí.
Videoediting, copywriting - napíšte mi, ak máte záujem o moje služby.
 @PeterBlathering tvoja robota? kusok Slovenska bude odteraz v Caseyho videách :D https://t.co/hvQJdqpN7w

365solutions
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.12.2012
Nevím proč, ale ve mě označení webmaster evokuje vzpomínky na staré časy. Na doby, kdy se o tvorbu webu staral jeden člověk, který zmastil kód i grafiku (vymyslel css styly a přidal nějaké "logo") :-)

S atmosférou na WebDealu nelze než souhlasit. Je mnohem přátelštější než na WT. Já sice přispívám jen na WT, ale WD aktivně sleduju :-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
mě se u slova webmaster forum vybavuje jak jsem dostal od shizofrenika ban za to, že jsem si dovolil napsat slušně svůj názor na spamování jedné firmy, která se ukázala, že byla jeho nebo v ní má (měl) podíl

365solutions
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.12.2012
Mac přesně tak, tohle mě na WT štve. Kolikrát mám triviální dotaz, ale raději se na to vykašlu, protože odpovědi typu "googluj"... Není nad konkrétní tipy od někoho, kdo má s daným problémem zkušenosti. Jinak OT - jsme skoro sousedi, má to do Karviné necelých 10 km :-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Tak že jsem to všechno tak nějak shrnul v jenom příspěvku :D
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
pozor na 365solutions
365solutions píše:
Nevím proč, ale ve mě označení webmaster evokuje vzpomínky na staré časy. Na doby, kdy se o tvorbu webu staral jeden člověk, který zmastil kód i grafiku (vymyslel css styly a přidal nějaké "logo") :-)

S atmosférou na WebDealu nelze než souhlasit. Je mnohem přátelštější než na WT. Já sice přispívám jen na WT, ale WD aktivně sleduju :-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Asi nebude překvapením, že mně se vybaví také WebDeal :). Poslední dobou mu ale nevěnuji tolik času jako dříve, protože se snažím vychytat mušky u Copywriting.cz. Poté chci trochu zúžit počet webů, které jsou propojeny s WebDealem. Místo více webů, které jsou méně kvalitní se chci věnovat méně webům zato s větším důrazem na detail a funkčnost.

PS: Shodou náhod, fórum dnes oslavilo své třetí narozeniny (bylo spuštěno 1. 11. 2010 v 16:00).

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Spíše bylo spuštěno 1.11.2010 ;)
A jaké weby, tedy chceš vypustit? S webdealem jsou spojené jenom 3.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
4 :), WebAds.cz, WebPost.cz, PayPost.cz a Copywriting.cz

Neřeknu který půjde z kola ven, něco si musím nechat jako překvapení na Vánoce :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Dobře tak 4 :D. Tak půjde buď webpost nebo paypost, jelikož jsou to skoro shodné weby.
WebAds je teď zase nedostupné XD, na Copywritting.cz pracuješ, tak že to nevypustíš.
A nevím, zdali to bude milé překvapení na Vánoce ;)

A když nějaký web půjde z kola ven, co jej přenechat na SK lokalizaci a zkusit SK trh?
Nebo jde jen o zrušení propojení?
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Já nemusím, já už ho vidím! XD
Teď ještě mít kupce ;)
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

365solutions
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 30
Registrace: 25.12.2012
Mac To první, Orlová :-) Na tu češtinu si dávám pozor, tak nějak mě to živí. Ale přízvuk se nezapře. Žádné protahování, my tady přece nemáme čas pi*o, no ni? :-)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Pokud se budeme bavit o Webtrhu, pro mě je to místo, kam se občas podívám. Ač jsem tam měl s pár lidmi docela zajímavou výměnu názorů, i tak je to místo, které stojí za to alespoň jednou za týden či dva navštívit. Zajímalo by mě však, jestli tady odkazy v podpisu dopadnou jako na Webtrhu. Co, Oto?

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se