Volná diskuze

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
V současné době finišují práce na magazínu o wordpressu http://www.wp-news.cz , rád bych se dozvěděl jestli je nějaké téma, které by vás zajímalo a měl bych o něm napsat. O wordpressu toho vím hodně, ale rád bych takhle pomohl někomu komu by se článek hodil :)
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Tak určitě naplnit kategorii pro začátečníky, mnohdy pro člověka triviální věc nebo nastavení ne WP je pro začátečníky velký problém, hlavně když WP nikdy neviděli. Určitě by se hodilo dělat recenze na oblíbené doplňky třetích stran a nutné základní zásahy do šablon. I takové "ptákoviny" jako je přidání měřících kódů, patiček a podobně je u některých začátečníků problém, vidím to po netu dnes a denně. Počeštění některých věcí by se taky hodilo nějak zapracovat, není nad to, když každá den vidím stovky WP webů a všechny mezinárodní :-D půlka přeložená, půlka nepřeložená, měřící kódy úplně špatně, z bočních panelů trčí mimo šablonu bannery, atd. WP scéna podle mně potřebuje hlavně místo, kde budou i triviální zásahy a takové základní tipy, neb většina z nich dokáže ten WP jenom nainstalovat a tím to končí.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
přesně kvůli tomuhle jsem ten web dělal, mám teď 2 externisty kteří překládají pluginy pro sebe a poskytnou mi je i s popisem. Až se dokopu koupit mikrofon tak natočím nějaký základní videa, z vlastní zkušenosti vím, že z článku to člověk neznající wordpress dost dobře nepochopí...
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

Fit
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 480
Registrace: 30.09.2011
Jo, přesně tak. Já bych taky ocenil různé recenze zajímavých pluginů a tipy, jak na to. Skvěle to dělá třeba Musilda na svém blogu, který dělá pěkný videonávody, kde je vše vidět krok za krokem. Taky můžeš dávat tipy na dobré placené i free šablony na různá témata. Myslím, že ohledně WP se dá psát strašně moc a je to nekonečné téma. Jestli chceš uspět, musíš mít hodně a kvalitního obsahu, takže na tom bych zapracoval :).

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
nechapu proc si za ten cely den neopravis to Prihlisit, to je prvni ceho si snad kazdy vsimne :)
a na vetsich monitorech ,nebo ve stretched verzi je videt to default drevene pozadi, coz se k tomu moc nehodi - podle me ...
jinak GL, nevim jestli toho vis hodne o WP, to je dost odvazne tvrdit, kdyz si tu shanel plugin na body do map, ale kdyz povedes tento magazin, tak se toho hlavne spoustu jeste naucis a urcite to bude prospesne jak tobe, tak ctenarum...at se jen dari

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
Som zvedavý a web budem sledovať. Dúfam, že sa ti podarí magazín rozbehnúť a prinesieš tipy hlavne na nové zaujímavé pluginy, prípadne témy. Inšpirovať sa môžeš na najlepšom českom webe o WP, na musilda.cz

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
dokec: jsem celou dobu na webu přihlášenej takže překlepu jsem si nevšiml... Hledal jsem plugin, který by uměl trasy, vzhledem k tomu, že se nechci nebo spíš nemám čas ponořit do googlemaps api abych udělal něco svýho.

musilda.cz samozřejmě znám i já jsem nějak začínal :), chci aby to byl komplexní portál se vším všudy, mám hodně rád wptuts+ a v podstatě se snažím o jeho lepší českou verzi...
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se