Affiliate

Celsi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.11.2013
Nabízíme partnerům 15% za uskutečněné objednávky.
Vše je skladem a připravené k okamžitému odeslání.

NOVÝ SYSTÉM AFFILIATE
Oblečení:
http://affiliate.pandino.cz/affiliates/
Luxusní móda za skvělé ceny
Vyplácíme provize už od 400,-Kč
Platnost cookies 90 dní! Přesná kontrola nad výdělky!

Šperky:
http://affiliate.eshop-sperku.cz/affiliates/
Šperky z chirurgické oceli
Vyplácíme provize už od 400,-Kč
Platnost cookies 90 dní! Přesná kontrola nad výdělky!

Za registraci Vám dáme bonus 50,-Kč
+ další výhody a provize za přivedené partnery

V případě potřeby nás můžete kontaktovat přímo na stránkách Affiliate programu nebo eshopu.

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Nechci bejt rejpal, ale co je tak "super vysokého" na provizi 15 % ??? U módy se dá dostat i 20 % a u šperků bezproblémů 25-30 %.

Celsi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.11.2013
Ano někdo to tak může mít ale tím pádem by jsme museli nadsadit cenu aby jsme mohli dát vyšší provizi. Udělali jsme kompromis mezi cenou a affiliate.
Hodnotit affiliate si myslím nelze, každý má jinak nastavené provize a ceny. Pro nás je lepší pokud člověk přistoupí přes partnera a uvidí přiměřené ceny, má větší tendenci produkt zakoupit než pokud budou ceny nepřiměřené.

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
máte někde obchodní podmínky toho affiliate?
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

Celsi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.11.2013
Ano, děkuji za upozornění. Jsou viditelné z hlavní strany: Potřebujete poradit?

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
Ne nepotřebuju, ale rád si je přečtu než do něčeho jdu... pravděpodobně jsem je přehlídl...
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

Petr Baloun
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 05.11.2013
15% na oblečení, cca standard, relativně potěší.

Ale:
- nedůvěryhodný affiliate software - těžko vám někdo uvěří, že měří správně. Vývoj SW byl již dávno ukončen, a pravděpodobně špatně měří, není jasné zdali používá flash cookies a další pokročilé metody. Bohužel, jeho nefunkčnost bude stát peníze a čas případné affiliate partnery
- pandino.cz - to má někdo opravdu propagovat těch pár produktů?
- recenze na heurece žádné, eshopy vlastně asi neběží
- chudé rozdělení kategorií na eshopu

Nejdříve investujte do svého eshopu a až poté poptávejte affiliate partnery, konkurence je totiž veliká a o mnoho lepší ;-)

Celsi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.11.2013
Affiliate měří správně. Byl testován a vždy zpracoval provizi jak měl.
To že je SW ukončen partnery tížit nemusí. Pokud by nastala situace že by affi SW byl nedostačující jak pro nás tak pro partnery (více možností úprav), rádi přejdeme jinam.
Brali jsme ohled na jednoduchost.
Eshop běží přibližně 3 týdny, proto tak málo produktů. Čekáme na dodávku dalších kusů zboží.
Recenze na heuréce být nemohou když ještě nejsme zaregistrováni. To že nemá hodnocení neznamená že je to podvodný eshop nebo něco podobného.
Kategorie se budou přidávat s dalším zbožím které očekáváme.

Affiliate partnery nenutíme, pouze nabízíme spolupráci. Je na každém zda-li má nebo nemá zájem.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Celsi píše:
Eshop běží přibližně 3 týdny, proto tak málo produktů.

Děkuji za potvrzení, domníval jsem se, že eshop funguje pár týdnů. Tudíž jste se zařadil do zástupu ostatních provozovatelů, kteří si myslí, že jim affiliate partneři rozjedou podnikání. :-(

Petr Baloun
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 05.11.2013
Celsi píše:
Affiliate měří správně. Byl testován a vždy zpracoval provizi jak měl.
To že je SW ukončen partnery tížit nemusí. Pokud by nastala situace že by affi SW byl nedostačující jak pro nás tak pro partnery (více možností úprav), rádi přejdeme jinam.
Brali jsme ohled na jednoduchost.
Eshop běží přibližně 3 týdny, proto tak málo produktů. Čekáme na dodávku dalších kusů zboží.
Recenze na heuréce být nemohou když ještě nejsme zaregistrováni. To že nemá hodnocení neznamená že je to podvodný eshop nebo něco podobného.
Kategorie se budou přidávat s dalším zbožím které očekáváme.

Affiliate partnery nenutíme, pouze nabízíme spolupráci. Je na každém zda-li má nebo nemá zájem.


Jak mohl být testovám, když máte začínající eshop? Jakým způsobem byl testován? Na kolika operačních systémech? V kolika prohlížečích? V jakých verzích prohlížečů? Měří správně i na mobilních telefonech? Jak dlouho byl testován? Na jakém počtu objednávek? Při jaké zátěži/návštěvnosti eshopu?
Bohužel valná většina podobných sw měří špatně, a vy to v současné chvíli nemáte jak zjistit.

Pokud rádi přejdete jinam, využijte minimálně rovnou SW affilbox.cz, na současném řešení se ani nemusíte dál snažit propagovat váš affiliate program.
Nejste schopni investovat do affiliate SW a někdo má investovat do vaší propagace?

Jednoduchost nerovná se funkčnost. Jednoduché nebývá vždy lepší ;-)

Pokud eshop běží 3 týdny, to sháníte touto cestou beta testery?

To jste za 3 týdny provozu ještě neudělali registraci do heureky?


Osobně proti vám nic nemám a na chodu vašeho affiliate ani eshopu mi vlastně nezáleží. Jen lidé s podobným přístupem pak ostatní stojí mnoho peněz a času, protože se propagace nevyplácí (pokud nějakého partnera vůbec najdete).

Zamyslete se nad vším, co jsem vám napsal, berte to jako dobré rady od někoho, kdo se propagaci módy přes affiliate aktivně a úspěšně věnuje.

Celsi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.11.2013
Děkuji za potvrzení, domníval jsem se, že eshop funguje pár týdnů. Tudíž jste se zařadil do zástupu ostatních provozovatelů, kteří si myslí, že jim affiliate partneři rozjedou podnikání. :-(


Tento eshop je další z řady eshopů které provozujeme. Je teprve na začátku a spásu z řad partnerů neočekáváme :) Na tomhle si nezakládáme.
Jak už jsem tu psal výše, pokud někdo projeví zájem o spolupráci, tu možnost má.
Velmi brzy se naplní eshop dalšími produkty a budoucí zájemci uvidí eshop v jiné fázi než je tato.

Petr Baloun
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 6
Registrace: 05.11.2013
Celsi píše:
... spásu z řad partnerů neočekáváme :) Na tomhle si nezakládáme.


Přeji hodně štěstí se sháněním affiliate partnerů, když pro Vás nejsou důležití, a Váš přístup tomu odpovídá.

Celsi
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 7
Registrace: 05.11.2013
Přeji hodně štěstí se sháněním affiliate partnerů, když pro Vás nejsou důležití, a Váš přístup tomu odpovídá.


Kde jsem se vyjádřil že nejsou důležití? Pouze jsem reagoval jak tu někdo psal:
kteří si myslí, že jim affiliate partneři rozjedou podnikání. :-(

to že nám affiliate partneři rozjedou podnikání není pravda a na tom si nezakládáme úspěšný byznys. Affiliate je prostředek který pomůže zvýšit prodej ale nemůžeme stavět jen na partnerech.

Jinak pane Baloun, na Váš minulý komentář jsem nereagoval schválně protože debata by se protáhla a na to bohužel nemám čas.
Budu velmi rád, když se tímto vláknem už nebudete zabývat. Nemá to pro nikoho přínos, už vůbec ne pro mne. Děkuji.

Vlákno by mělo sloužit pro zájemce kteří nás chtějí kontaktovat nebo mají dotaz.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se