Kritika stránek

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Čaute,

web funguje už nejakú dobu. Čo by ste vylepšili keby bol web Váš? :)

Gondal

Marek L.
WD Trader: 4.38/5

Příspěvky: 1382
Registrace: 14.02.2011
- použil by som prehľadnejší a jednoduchší design, súčasní nie je je zlý ale nie je podľa môjho názoru vhodný pre tento typ webu
- pridal by som viacej citátov
- zoradil by som citáty aj podľa autorov
- pridal random funkciu pre výpis náhodných citátov

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
- použil by som prehľadnejší a jednoduchší design, súčasní nie je je zlý ale nie je podľa môjho názoru vhodný pre tento typ webu
- pridal by som viacej citátov
- zoradil by som citáty aj podľa autorov
- pridal random funkciu pre výpis náhodných citátov


#1 - Chápem...Na wordpress som nenašiel nič lepšie tak som upravil trochu jednu tému...Neskôr do designu budem určite investovať, len teraz sa snažím hlavne o to, aby som z Googlu vydoloval čo najviac ľudí...
#2 - Tu som zvolil taktiku aktualizovaného obsahu. Na google to platí a nechcel som spraviť niečo, že nahádžem stovky citátov na web a potom s ním nepohnem. Ale jasne, asi bude treba intenzitu pridávania zvýšiť. Jeden - Dva citáty denne je dosť málo.
#3 - Toto asi nepôjde. Väčšina citátov netuším od koho je.
#4 - Výborný nápad :) Určite sprevádzkujem.

Rozhodně bych to nasadil do nějaké lepší grafické podoby.


Kvôli tomu, že na web o citátoch sa nehodí takýto design alebo lebo nie je pekný?
________

Ďakujem za reakcie obom :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No nevím, mě to vzhledem připomíná "laciný" web s PR článkama, takové ty klasické nezajímavé weby. Mě osobně tento design nedonutil nějaký citát číst, popř. hledat nějaký další v kategorii. Neber to jako urážku, ale jen jako osobní názor :)

Gondal
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 403
Registrace: 15.11.2010
Jasné, v pohodičke :)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
I já se musím přidat s tím, že mě to ani trochu nezaujalo a tím to též nemyslím jako nějakou urážku, nebo haněním tvého webu. Docela i souhlasím s tím, co už zde zaznělo, že mi to připadá jako pr web na první pohled díky designu webu. Co jsem namátkově koukal, tak nikde není uveden autor citátu!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se