Wordpress

raR2
Uživatelský avatar
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 271
Registrace: 01.03.2013
Na některých svých webech chci testovat Fancybox for WP, čekám tedy na článek od Vestika, který mi slíbil návod na nastavení. V každém případě jsem se rozhodl také vyřešit problém s pluginem Facebook Page Promoter Lightbox, který dělá velký problém, viz. web BydlímeSpokojeně.cz a včerejší vlákno, respektive už dřívější vlákno. Nejsem programátor, takže se mi to nepodařilo vyřešit. Pokud by měl někdo zájem, pošlu mu klidně přihlašovací údaje na web a může se zkusit na to podívat. Každopádně to není tím, že by se hádaly pluginy, když jsem všechny deaktivoval, tak je stejný problém. A divné je, že je stejný problém na všech mých webech.

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
Je to docela zapeklitý téma, včera jsem ještě hledal alternativy k fancyboxu a většina z toho prostě nejde... Mám 2 funkční pluginy, který zveřejním až je přeložím do češtiny. Mimochodem Fancybox jsem zkoušel spustit na 2 webech a ani na jednom mi to nechodilo tak jak bych chtěl. Dělal jsem to pro jednoho klienta tak musím zalovit na jakým webu to je...

-- 16. 11. 2013 12:17 --

Mimochodem nejlíp funguje a všude Ninja Popups z codecanyon... za 18$ docela paráda, kdo ho koupí přes můj affil poskytnu češtinu :)
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se