Volná diskuze

Termoxin
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 47
Registrace: 19.08.2012
Zdravím,
keďže zvažujem rozšírenie môjho doménového portfólia, chcem založiť nejaký magazín na určitú tému. Zo začiatku ma napadlo urobiť o interiéri domácností, téma je dosť populárna a aj meno pre doménu som si celkom rozmyslel.

Mohli by ste mi však poradiť niečo vy? Z vlastnej skúsenosti?
Ďakujem.
Videoediting, copywriting - napíšte mi, ak máte záujem o moje služby.
 @PeterBlathering tvoja robota? kusok Slovenska bude odteraz v Caseyho videách :D https://t.co/hvQJdqpN7w

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Mas penize, aby jsi platil pisalky? Pokud ne, tak se zamer na tema, ktere te zajima. Krizi pri tvorbe magazinu budes mit dost, tak proc jsi pridelavat dalsi nezajimavym tematem?

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
bejt tebou tak se napřed zaměřím na vylepšení blogu co píšeš, pokud se rovnou vrhneš na nový magazín tak pohřbíš blog kam by pár lidí při troše snahy chodit mohlo...
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Pokud pokládáš takové otázky tak se do magazínu nepouštěj. Zakládat něco jenom abych to měl .... na to se vykašli. Až to budeš mít promyšlené, budeš vědět o čem chceš psát, budeš mít jakýsi plán nebo TODO list tak prosím, ale tohle by podle mě nikam nevedlo. Souhlasím se Vestikem, raději se věnuj blogu :)
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
V téhle době o něčem pro boháče a nebo finance.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se