Affiliate

jirkapinus
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1
Registrace: 13.04.2012
Informace k partnerskému programu Alexandria

Dnes 18.11.2013 byly v affiliate systému přiřazeny provize za objednané zájezdy za sezónu jaro/léto 2013. Přiřazené provize budou vypláceny na základě faktury - viz email rozesílaný všem partnerům.

Provize za prodané zájezdy za nadcházející sezónu podzim/zima budou schvalovány a vypláceny na jaře 2014.

Pokud se jedná o zde uvedený dotaz, zda se zapojení do tohoto partnerského programu někomu vyplatilo, tak pro informaci uvádím průměrnou cenu zaplacenou za 1 klik. V průměru za 1 kliknutí na reklamu umístěnou na vašem webu vyplácíme částku 1,15Kč, resp. 1,70Kč za jeden unikátní klik.

Jenom pro srovnání: dříve jsem byl zapojený v jednom nejmenovaném českém a velmi dobře známém affiliate programu, kde mi cena za 1 klik vycházela na cca 0,14Kč.
Affiliate program Alexandria Vám tak může generovat 10x větší zisk, než ostatní affiliate programy pro cestovní kanceláře!

Pokud máte jakékoliv dotazy, stížnosti či připomínky, můžete mne kontaktovat na telefonu 734 611 578 nebo na email jiri.kapinus@gmail.com


S pozdravem

Jiří Kapínus
NajdouVás.cz s.r.o.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Dobrý den pane Kapínus,

tak jsem nakoukl do systému a co nevidím, moje provize jsou pryč a fakturované provize, které schválila ještě paní Čápková jsem zaplacené nikdy nedostal, posílal jsem fakturu i vám na oba emaily uvedené v kontantech na najdou vás, buhužel bez odezvy, dnes je to už 50 dnů.

Můžete mně kontaktovat pomocí SZ rád bych to nějak vyřešil, když už mám z těch provizí odvést DPH, rád bych je taky někdy viděl. Email jsem žádný neobdržel. Jedná se o provize, které byli uvolněny již v květnu 2013.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
něco podobného teď řešim s pujčkama. Oslovila mě jedna společnost - prý přímý investor a já jim měsíc dodával kontakty. po měsíci jsem měl podle systému dostat přes 14tis. Na proplacení fektury ale jaksi společnost už 14 dní neslyší....dělají si z nás jen hadr na podlahu.
Ještě že nevsázim jen na jeden systém.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se