Wordpress

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Na jednom svém vyloženě CZ webu mám poslední dobu hodně registrací exotických adres, asi z nějakého automatu. Co získá takovýto uživatel, že se regne? proč to dělá? přidávat články nemůže, komentáře mám přes Captchu...zajímá mě motivace...Co z toho ti lidé (roboti) mají?

Luxato
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 46
Registrace: 01.12.2010
máš to cez wordpress?

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Jasně, konečně jsem se strefil do rubriky :-)

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Asi se jim jen líbí tvůj web :)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No většinou se boti registrují z důvodu, že po registraci je možno přidávat články a nebo aspoň přidávat komentáře.
jednoduše spoléhají na základní nastavení CMS. Dalším důvodem může být, že po přihlášení přeci jen už mají přístup do administrace, i když velmi omezený, ale již to botům dává větší rozsah působnosti.

Nejlepší je mít registrace zakázané, pokud je nutně nepotřebuješ.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Tak robot přece nepozná jestli bude moct přidávat nebo ne dokud se neregistruje ne? Tak to prostě jen zkouší a taky mu to v pár procentech vyjde a to mu stačí a captcha myslim taky není 100procentní :)

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Já jsem je musel taky vypnout, denně se registroval jeden bot - spammer.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno, takže mi tam může nasadit malvare???

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
dělají to automaty. nejlíp zabránit přístupu přímo ve WP, jinak je to jak epidemie. mně takhle napadají denně jeden muj inzertní web. nejhorší je, že rozesílá pak emaily inzerentum automat a ja nevim, co s tim. přemýšlím, že asi zrušim formulář pro vkládání odpovědi.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se