Volná diskuze

Termoxin
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 47
Registrace: 19.08.2012
Zdeľte sa, na čo najviac prihliadate pri výbere pracovníka a naopak, čo Vás zaujíma najviac.

S akými pracovníkmi máte najlepšie skúsenosti?
Videoediting, copywriting - napíšte mi, ak máte záujem o moje služby.
 @PeterBlathering tvoja robota? kusok Slovenska bude odteraz v Caseyho videách :D https://t.co/hvQJdqpN7w

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
Podle toho jakýho pracovníka. Většinou sháním někoho kdo se mnou bude spolupracovat, ať už je to grafik nebo programátor zajímá mě především co umí. Nepotřebuju aby mi ukazoval rozsáhlý portfolio, ale člověk který se tomu aspoň nějaký čas věnuje má většinou alespoň něco vytvořeno. Dál je to cena a hlavně dodržování termínů. Pokud se mi někdo ozve třeba na poptávku a rovnou si napíše o zálohu tak ho škrtám hned.
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Vestik píše:
Podle toho jakýho pracovníka. Většinou sháním někoho kdo se mnou bude spolupracovat, ať už je to grafik nebo programátor zajímá mě především co umí. Nepotřebuju aby mi ukazoval rozsáhlý portfolio, ale člověk který se tomu aspoň nějaký čas věnuje má většinou alespoň něco vytvořeno. Dál je to cena a hlavně dodržování termínů. Pokud se mi někdo ozve třeba na poptávku a rovnou si napíše o zálohu tak ho škrtám hned.


souhlasim částečně. já určitě dávám na reference. je hezký, že umí grafik udělat pěknou grafiku, ale k čemu to je, když práci odevzdá pozdě nebo slíbí něco co pak nezvládá?
záleží asi na konkrétní práci. já si také najímám externisty, ale spíše na dílčí práce . Na důležitou zakázku bych si asi raději vybral kvalitu nad lacinou prací brigádníka.

Vestik
WD Trader: 0/5

Příspěvky: 109
Registrace: 11.09.2013
já určitě dávám na reference.
najde se spoustu kvalitních grafiků, kteří nemají možost se uplatnit protože ty reference nemaj a zároveň si je můžeš vychovat k obrazu svému... Záleží na tom co je to za práci, teď pro mě dělá jeden 18ti letej klučina web, když jsem mu napsal ať to předělá protože takovej web bych prodal tak před 10ti lety, tak si to vzal k srdci a začal nad prací přemejšlet... Termíny jsou u internetovýho podnikání jedna velká kapitola...
Je lepší být bohatý než chudý, a to z finančních důvodů.
WP news - tipy a triky pro wordpress
 WordPress 3.8 Proposal

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Vestik: Já zase neslyším na lidi stylu "chci práci IHNED, zálohu odmítám" - ono to je totiž těžký z obou stran. Neplatících chytráků co si neustále vymýšlí práce navíc, lidi co neumí zadat práci včas a furt někam chvátají... Teda teď šoupám nohama, tak jsem se dostal do šeredného skluzu, ale už to postupně mažu a snad zas termíny co nejdřív ukázním. Primárně to ale vzniká proto, že každý chce všechno HNED (platit samozřejmě měsíc po dodání) a pak se to nedá rozumně naplánovat.

Základní je, aby byl člověk normální a aby komunikoval. Termín ujede, to se stane občas každému a po vlastních zkušenostech radši moc nemudruju. Další věc je ta, že nejmíň platící zákazníci nejvíc chvátají a nejvíc prudí. Na druhou stranu nejvíc jsou vidět velkohubé slibotechny a ne lidi, kteří pracují kvalitně a spolehlivě, protože ti obvykle mají zakázek dost a nepotřebují se někam cpát na různé fofrzakázky za minimální peníze a maximální opruz.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se