Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Hledal bych, ale zeptám se místních šíbrů, jak to vidí oni, popř. právo. Když na svoje stránky umístím (asi se tomu říká embed??) video z youtube, dělám něco špatně? Je to protiprávní? Bude se to líbit Youtube? Zase budou tam mít reklamy, tak budou rádi ne? Kdyby nechtěli, tak tam ten kód pro vložení na stránku nedávají ne? Má někdo něco k tomuto tématu? Řešil už to někdo?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno parazitování...chci dát na web sto videí s určitou tématikou..ale ne, že je stáhnu, ale poctivě budu sdílet kód youtube, jen že si ho přizpůsobím rozměrově no...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
youtube samo nabizi embed kody u kazdeho videa takze myslim ze jim to nevadi.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Vkládání videí z YouTube přes jejich Embed kód je v pořádku, od toho tam je. Ovšem nesmíš jej nějak jinak upravovat.
Kdyby byla videa nějak špatná, tak je YouTube po nějaké době smaže, ale s tím ty nic nemáš společného (jelikož nejsi autor videí), tak že se ničeho neboj a videa klidně dále přidávej.
Kdyby totiž autor nechtěl, aby se videa dala vkládat na stránku, tak to lze na YT nastavit, napíše ti to: "Že autor nepovolil přehrávání na stránkách" a pošle tě to na YT. A kdyby autor nechtěl video vůbec sdílet, tak ho přeci nenahrává na YouTube ;).
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No ono je to také o tom, že skutečný autor nejspíše napíše YT, aby dané video stáhli, což jsem již zmiňoval výše.
A ano, když napíše autor ne uploader a dokáže, že je to opravdu jeho video, tak je minimálně slušné video stáhnout.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
OK, takže du do toho :-)asi...až budu mít čas v důchodě ..v 70 ... ale to už to bude v hlavách ty čipy a nějaký youtube...no uvidíme:-)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se