Wordpress

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Rád bych od někoho dostal doporučený modul pro WordPress, který bude umět "vygenerovat a vložit" někam na stránku pole pro zadání e-mailu. Pokud ho někdo zadá a odešle, uloží se klasicky do DB a hlavní co potřebuji, tak aby daný modul uměl odesílat maily daným adresám.

Pouze to co máte ozkoušené. Neozkoušených je mnoho a po zkoušení několika, které nevyhovovali jsme to vzdal.

Děkuji.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
A co Mailchimp, ten si zkoušel? Já ho mám vyzkoušenej a byl jsem celkem spokojen
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Jako myslíš třeba takovýto: Vložte sem adresu a budeme vám posílat newsletter? To by se mi taky hodilo....Modul = plugin?

janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
Jan Paluska píše:
A co Mailchimp, ten si zkoušel? Já ho mám vyzkoušenej a byl jsem celkem spokojen


A máš ho někde nahozený na nějakém webu? Zkusit mohu, asi jsem se k němu nedopracoval...

UPDATE: Zkusil jsem 4 moduly co mají v názvu "Mailchimp" a všechno to po mě chtělo registraci někam.. Na to kašlu, tohle nechci :-) Proč bych měl ukládat maily na cizím serveru? Pro mě nepochopitelné.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
janKali
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 987
Registrace: 05.08.2012
stephan píše:
Zkus tohle http://wordpress.org/plugins/wysija-newsletters/ Melo by to umet vsechno, co potrebujes.


No ku*va, to je přesně ono, ještě lepší než jsem čekal! Máš mé hodně velké poděkování a jsem tvým dlužníkem!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
jankali: ve WP jich najdeš celou řadu. dávej ale pozor na to, kolik webu chceš obeslat. většinou je to u bezplatné vezrze omezené početem zaslaných emailu. já uvažuju o komerční verzi - např. www.robot-mail.info

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se