Volná diskuze

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Právě si chci regnout jednu překlepovku, a rád bych jakoby ji redirectnul (krásné české slovo přesměroval) na nějakou jinou doménu (web) ovšem s affil linkem. Samozřejmě to musí být affilite, které to umožňuje. Jak to ale udělat? Hosting pro tuto doménu není problém...ale jak to vyřešit, aby to bylo rychlé, spolehlivé a ještě měřilo návštěvnost:-) Přesně před rokem jsem se ptal na něco podobného, ovšem nebyl tam ten affil link. A samozřejmě ideálně, kdyby se ten affil link nezobrazil v adresním řádku, ale byl tam název koncové domény. Chci toho asi moc co? Za radu, co povede k cíli reputace jako bejk :-)

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
No tak určitě bych použil .htaccess, ale s tou návštěvností nevím.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Mám jednu překlepovku Sledujemeseriali.cz (cca 10 UIP/den) a přesměrovávám ji přes administraci wedosu. Návštěvnost by si mohl zjistit pouze tehdy, kdyby ti dal cílový web přístup a nebo si doménu přesměroval nadvakrát. Prvně na doménu, kterou můžeš měřit a poté hned na cílový affil. Affil ID nijak neskryješ, záleží na provozovateli affil programu.

P.s. Kdyby chtěl někdo doménu Sledujemeseriali.cz koupit, tak ať se mi ozve.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Pokud ti staci jenom presmerovani tak pouzij treba php nebo cokoliv jineho, na mereni navstevnosti si muzes vlastnim skriptem zapsat neco do databaze (ja loguju cas, referer a cilovy link - nekolik jich rotuje). Nebo pouzij analytics.
Jestli chces aby se affil obsah tvaril ze je na tvoji domene tak pouzij iframe - to ale hodne affilu zakazuje.

Štěpán L.
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 181
Registrace: 31.10.2010
Vyzkoušej skrze http://ulozeno.cz/

docela uspokojivé stats
http://ulozeno.cz/stats/tajfun

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Jak už tu zaznělo. Většina registrátorů domén umožňuje z jejich administrace rovnou přesměrování. To namiř na zkracovač odkazů. Pokud to chceš udělat ve větší míře, tak si můžeš napsat vlastní skript na přesměrování. Může obsluhovat více domén, používat lepší statistiky a hlavně vše měnit bez nutnosti zasáhnout do administrace domény.

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
uffff, díky za příspěvky...rozuměl jsem z toho jenom že je třeba umět programovat :-) Ale díky všem klucííí, je fajn že poradíte tydýtovi:-) Zkusím a dám vědět :-)

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
Pokud ti stačí jednoduché statistiky, tak je postup jednoduchý. Žádné programování, minuta práce :)

redirect-s-afill-linkem.png

sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
To Drago, +rep paráda, to je přesně ono!!!

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Drago píše:
Pokud ti stačí jednoduché statistiky, tak je postup jednoduchý. Žádné programování, minuta práce :)



Drago nebylo by to zajímavé téma na 404m.com ? já bych řekl, že to má více možností použití a asi by bylo vhodné to spojit s některou ze SEO taktik a použít i pro tvou SEO pedii protože co si budeme povídat, zkracovač v kombinaci s redirektem má hodně blízko k Blac Hat SEO a skrývání cíle odkazu. Je ale možné, že při použití zkracovače od Googlu ho to nebude tak dráždit, jako vlastní php script, atd.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Drago
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 966
Registrace: 10.11.2010
sikec
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 743
Registrace: 15.07.2011
Mno zase tuto techniku zřejmě hodně obchodů, co mají affil, nepovolují. A kde to povolí, tak to zase není BHS...mno můj názor:-)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Nevim jak to je v CZ ale u zahranicnich affilu jsem mel problem jenom pri pouziti META refresh ktery maze referer, normalni header() to nedela (takze treba budete obcas muset vysvetlit affil manazerovi proc mate prazdne referery u trafficu, ja sem to svedl na muj rotacni skript)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se