Kritika stránek

hodman
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 3
Registrace: 27.11.2013
Zdravím
Prosím o případné Vaše názory a připomínky na vylepšení začínajícího inzertního portálu zaměřeným na inzerci aut a moto s automatickými převodovkami .

Díky všem

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já myslím, že dobrý. Jednoduchý, přehledný.
Výhradu mám jen za
1/ k názvu domény - proč se někdo pořád snaží hledat pro české weby anglické názvy? název inzerce by měl být jednoduchý a dobře zapamatovatený.
2/ změnil bych logo (asi ve stylu auta a nebo líp předělal to "A")

KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
Nechci se tu opakovat, ale ten název stránky a logo se mi nelíbí. A když zadám něco do filtru mělo by se mi pod tím ukázat číslo, kolik aut to splňuje a s kliknutím na to by se měly zobrazit.
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Ještě mě napadá...v době kdy jsem dělal ještě jen reality, jsem využival dost Sreality.cz - potom, co ale změnily design a na stránce se ukázalo jen pár nabídek, mi systém přišel nepřehledný. Podobně je to i u tebe. Vypisy inzerce máš zbetečně velké na úkor počtu všek nabídek na stránce.

groosy24
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 28.10.2013
Web je to přehledný a propracovaný.
Jednu námitku bych měl, a to: Hlavničku bych nenechával bílou, ale třeba pomocí z-index bych tam vložil nějaký upravený obrázek v barvách webu (aby byl "pod" menu), klidně jen lehce vystínovaný nebo s 50 % viditelností. Určitě by to vypadalo líp.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Mickleso
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 07.01.2014
Trochu bych si pohrál s nabídkou reklamní plochy v hlavičce

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se