Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Zdravím. Jedno téma na odlehčení. Jaký je Váš denní program úkolů a jak vše zvládáte?
Poslední dobou se snažím dělat spoustu věcí najedenou a občas nad tím ztrácím přehled. Takže dnešní horokop pro mě je celkem trefný:
Práce máte nad hlavu a může vám připadat, že nějak ztrácíte přehled. Bude nutné si stanovit časový režim, který vám pomůže efektivně zkrotit každodenní nálož úkolů. Brzy se vám zautomatizuje a nebudete plýtvat energií na skákání od jednoho k druhému.
Jak zvládáte nápor úkolů a práce vy? Máte nějaký osvědčený způsob jak zefektivnit svůj čas?

georgejc
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 23
Registrace: 02.01.2012
Tak je rozdíl pokud někdo dělá jako freelancer zakázky pro někoho jinýho. Tam si satčí nastavit čas do kdy to má být a je hotovo. Horší je to u vlastních projektů. Tam jde podle mě stanovit pouze základní kostru denního rozvrhu a pak to přizpůsobovat. Problém je, že když tvořim vlastní projekt tak během času přicházím na nový nápady a věci, který je třeba zakomponovat a třeba se ukáže, že dosavadní denní rozvrh musim předělávat podle nově získaných informací. Závěrem by z toho mohlo vyplynout moc nevstřebávat nový informace, protože ty můžou člověka odklonit od původního záměru.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
nedelam nic, co zrovnani neni nutne resit to pocka a co je nutne resit tak na to uz je stejne pozde :)

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
No taky se zbytečně nehoním. V práci toho mám nad hlavu, ale naučil jsem se nenosit si práci domů, takže tam mi zbývá čas na svoje projekty a na přítelkyni především.
Člověk si musí uvědomit, na co se může a na co se nemůže vysrat :D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass píše:
No taky se zbytečně nehoním. V práci toho mám nad hlavu, ale naučil jsem se nenosit si práci domů, takže tam mi zbývá čas na svoje projekty a na přítelkyni především.
Člověk si musí uvědomit, na co se může a na co se nemůže vysrat :D


Tak já pracuju z 80% doma, takže já si domů práci netahám - ona tu na mě čeká :-D.

wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Jít si po obědě na dvě hodiny lehnout:)
Poptavka-zdarma.cz píše:
Máte nějaký osvědčený způsob jak zefektivnit svůj čas?

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

Tak já pracuju z 80% doma, takže já si domů práci netahám - ona tu na mě čeká :-D.


To bych v týhle době neudělal asi nic z domova :D Doma se nepracuje :P

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Wladass píše:

To bych v týhle době neudělal asi nic z domova :D Doma se nepracuje :P


Já potřebuju pracovněpřátelské prostředí a dostatečný přísun kofeinu, jinak nefunguju :D. Kancelář používám podle potřeby sdílenou s kolegy. Nejsem moc kancelářský typ.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se