Kritika stránek

iDevGroup.z
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 13.11.2012
Dobrý den,
prosíme o objektivní kritiku našeho nového internetového magazínu Denní čtení, ve kterém naleznete spoustu článků, novinek, aktualit, pozvánek na kulturní společenské akce a spoustu zábavy.

Děkujeme.

S přáním krásného dne,
redakce magazínu Denní čtení.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
opět se budu opakovat. špatný název domény - určitě lepší pocetnicko.cz apod. já se teda ted nechal inspirovat a regnul si bezvacteni.cz , tak uvidiíme :-)

pak mam vyhradu k šabloně. na to, že web běží pod WP není šablona moc kvalitní - text nalepený na sobě, náhledové obrázky bych dal menší...mrkni třeba na novinky.cz - takový lepší průměr.

Jinak, obdivuju lidi, kteří se věnují nekomerčním projektům. Já podobné projekty už dávno zavrhnul - nemám na to čas.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
iDevGroup.z
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 13.11.2012
Vlastníme všechny domény, jak dennicteni.cz tak denni-cteni.cz a to i pro .eu, která jediná přicházela vhod ze zahraničních. Co se týče bezvačtení nebo "počteníčko", netřeba volit takový název, když nechci, abychom se tak jmenovali. Eshop si také buduje svou značku, denní čtení je zapamatovatelné, zábavné, hravé. Pokud si lidi nezapamatují denní-čtení, tak stačí napsat denníčtení.

Co se týče toho, jestli je to hezké nebo není, to je podle mě dost věc názoru. Například redakci se více líbí denni-cteni.cz :) Ale jak říkám, je to jedno, prezentujeme se jako Denní čtení a je jedno přes jakou doménu.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
iDevGroup.z
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 13.11.2012
groosy24
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 28.10.2013
moc hezký web :) jdeš správným směrem.

KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
Dobrý web. Jen mi tam trošku chybí filtr krajů.
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Vidím pomlčku, chce se mi ...

Mickleso
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 07.01.2014
Ta reklama po stranách se mi vůbec nelíbí, když už tak bych to nechal jen na jedné straně

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se