Volná diskuze

Murko
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 11
Registrace: 20.06.2012
Zdravim,

chcel by som upoznornit na cloveka member/J.%C4%8Caklo%C5%A1/ ktory zhana ludi na vymenu penazi...posiela fake screeny o platbe ktoru vobec neposlal achce peniaze prvy, ja som mu poslal 10 eur ktore mi mal na druhy den poslat na PAYPAL no nestalo sa tak, hovoril ze volal do banky atd. a potom zacala ignoracia.Takze mu neverte a v ziadnom pripade mu neposielajte peniaze!

Ak je mozne udelte mu ban.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Mam ho v kontaktech na skype, kdysi po me chtel poslat penize na paypal a ze me za to posle penize na BU(nebo obracene, uz nevim), ted nedavno jsem tu videl jeho podobny inzerat takze si z toho borec nejspis dela business.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Já se jen divím, jak v dnešní době někdo může na něco podobného ještě naletět :-). Založit si cokoliv a kdekoliv není absolutně žádný problém a poslat peníze taktéž ne, takže .....?
Já bych se tohoto bál pomalu u kamaráda, kdyby seděl vedle mě, natož, posílat někomu neznámému bez tváře a jména.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Murko
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 11
Registrace: 20.06.2012
alijosha...prvy krat to prebehlo bez problemov, no druhy uz nie. Myslel som ze je seriozny lebo tak jednal.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Toto se nemá pokoušet na žádný pokus, vždy je to levárna akorát!
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Čorky business dneska všude

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
richard.zavodny píše:
Čorky business dneska všude


kvalitni nazor :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se