Volná diskuze

Lákají vás chytré hodinky?
20%
Žádná hlasování
40%
20%
Žádná hlasování
Žádná hlasování
20%
Celkem hlasů: 5
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Zdary Wdealeři,

poslední dobou začínají být trendy chytré hodinky, které vám na zápěstí přinesou notifikace z mobilního telefonu. Tímto bych vám chtěl představit hodinky Cookoo Watch, které na baterii vydrží i jeden rok. Chtěl bych se zeptat, zda již nějaké používáte. Celý článek o Cookoo Watch naleznete zde.

Obrázek

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Chytré hodinky tu jsou už delší dobu, jen až teď se jim dostalo více pozornosti.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Je to hit už delší dobu. Jeden čas jsem uvažoval, že si je koupim, ale vše co potřebuju najdu v mobilu. Nosit hodinky jsem si už delší dobu odvykl. Bojím se, že hodinky už tak trochu přestávají být IN, za to větší pozornost se neustále ubírá spíše na technologie mobilních telefonů. Pokrokový vývoj v oblasti ultrabooku a monitrů se mi taky líbí - již brzy se určitě dočkáme miniaturizace i v této oblasti.

m1ch3l
WD Trader: 4.62/5

Příspěvky: 343
Registrace: 16.06.2012
Vždy mi na střední učitel nadával že se nemám furt dívat na čas v mobilu a že si mám rači pořídit hodinky. Teď by asi rád odvolal co tenkrát řekl :D

groosy24
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 12
Registrace: 28.10.2013
Jako nový účastník moderních technologií by mohly být hodinky velkým lákadlem. Ten, kdo hodinky nosí, by jistě mohl příchod smart hodinek přijmout jako skvělý doplněk a toho, kdo hodinky nenosí, zase přilákat na něco nového, poutavého a zatím, v široké veřejnosti, ne zrovna pořádně odzkoušeno a otestováno (jako např. mobily, tablety,...).
Zatím jsem neměl možnost vidět žádné chytré hodinky, ale až se naskytne možnost, jistě projevím zájem alespoň o subjektivní názory zákazníků chytrých hodinek.
I mě by zajímal názor Vás všech, zda máte nějaké zkušenosti nebo zda víte nějaké rozdíly co se týče výrobců. Například Google vs Apple?

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
Jo, tohle mě nezaujme... jak už tu bylo napsáno - hodinky nenosím a chytrej mobil mám novej.
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Díky za myšlenky, přidal jsem anketu, budu rád, když se zúčastníte. :)

exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Pekné hodinky, hlavne skvelé spracovanie osobná skúsenosť... :)

A ešte dodám ak by ich chcel niekto skúsiť vyhrať.
Momentálne u nás začala súťaž o tieto hodinky COOKOO Black. Do žrebovania idú všetky faktúry od dneška 15.12 čo majú hodnotu aspoň 15€
Žrebujeme výhercu 24.12.2013. Žrebovať sa budú faktúry nie zapojený klienti takže šanca, kedže sme pomerne malá firma a nemáme stovky objednávok
denne bude pomerne veľká.

:) Pekný deň

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
:) zatiaľ len jeden kus. Nie je ich stovka ale aspoň niečo. Zase úprimne ak bude 100 zapojených tak aj to bude asi moc.
Ak to moc prekvapí je ešte jeden kus.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
exon.io
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 48
Registrace: 15.10.2012
Dobrá správa! Aj keď Android Wear nie je oficiálne podporovaný u iOS developerom sa podarilo konečne niečo spraviť.
A bude toho určite viac!

Komu sa nechce čakať na Google I/O 2015 kedy asi aj tak oznámia podporu pre iOS oficiálne môže vyskúšať tento návod https://github.com/shiitakeo/android_wear_for_ios

Netreba na to Jailbreak stačí len nainštalovať App do hodiniek.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se