Volná diskuze

sheby94
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 18
Registrace: 16.11.2013
Ukazují se tu reklami na špatné téma, podle mě.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Mac: Taky si myslím, protože prostě tematickou reklamu na tohle seženeš v ČR těžko. S rockhound.cz je to ještě řádově horší. S affilem je to totéž - ohledně focení ještě něco je, ale třeba Megapixel rozhodně nemá nějaké zázračné konverze a že by byl nejlepší nebo nejlevnější se říct rozhodně nedá. Co se minerálů nebo geologie týká, tam na affil nebo PPC můžu rovnou zapomenout. Už dva roky po burzách obíhám kšeftaře s minerálama ohledně reklamy, výdělek "nádherných" 600 Kč od jednoho inzeranta. Totální ignorace největšího webu o minerálech v ČR a jednoho z největších na světě je až podivuhodná... No holt prostě musím tyhle weby dělat anglicky, protože tam je širší cílovka a je šance sehnat aspoň nějaké inzerenty.

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Možná časem se Basti zadaří Mineralia se podle všeho pěkně rozjíždí http://www.mineralia.cz/

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Jo tak to ja další z těch, kteří jojojo a pak už ticho po pěšině... Jsem docela zvědavý jak dopadne, ale podlě mě v ČR na tohle trh není a jsou tu jiní, kteří kamenům opravdu rozumí a mají vlastní a unikátní zdroje. Představa že něco překoupím a přirazím tomu 200-300 % je docela úsměvná a prodávat brazilský šrot po tunách taky není zrovna nejlepší plán. Znám dost lidí co na obojím těžce zkrachovali, tak uvidíme :D

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
At nemusim zbytecne zakladat nove tema, zeptam se tady. Nevite nahodou nekdo od jake castky zacina AdSense detailneji zkoumat ucet a vyplaty? Je to dlouho, co jsem nekde cetl, ze je to od 3000 USD za mesic.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Adsense mam vylozene jako pasivni prijem, takze se zadne ochcavky nekonaji :D Osobne jsem resil s podporou kvalitu stranek, umisteni reklamy a zdroj trafficu. Vse mi schvalil, ale to byl kveten xD Trochu se bojím, že si mne proklepnou kvuli vysokemu CTR, ktere mam stabilne kolem 30%-40%. Vím, že lidem zablokovali ucet i kvuli vetsim kravinam...

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Okej, diky za reakce sefe... btw. na webu cluboftraders.com se ti v ppc zobrazuje pujckova mrcha :D Půjčka bez ručitele - SpeedMoney.cz. Muzes aktualizovat filtr v skliku :)

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
kaktusak píše:
Adsense mam vylozene jako pasivni prijem, takze se zadne ochcavky nekonaji :D Osobne jsem resil s podporou kvalitu stranek, umisteni reklamy a zdroj trafficu. Vse mi schvalil, ale to byl kveten xD Trochu se bojím, že si mne proklepnou kvuli vysokemu CTR, ktere mam stabilne kolem 30%-40%. Vím, že lidem zablokovali ucet i kvuli vetsim kravinam...

A co podpora byla přátelská?
Jinak myslím že samotné CTR by u adsense nemělo byt problém a kontrola probíhá nonstop pokud by byl problém tak už máš ban nebo upozornění a pokud jsi od té doby něměnil pozice nebo se ti nezměnil zdroj trafficu tak se asi není čeho bát :)

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
rika se ze $3k je trigger pro manualni kontrolu ale samozrejme to s jistotou nikdo nevi...

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
to katalog: No popravde podpora pro mne byla velikym prekvapenim. Psal jsem si s nejakou slecnou normalne v cestine. Muj pozadavek byl zpracovan do 24 hodin a na dalsi odpovedi jsem cekal v prumeru par hodin. Na weby se od cca brezna vubec nesahalo, nic se nemenilo. Tak snad to bude vse v pohode no :)
Diky za odpoved. Potrebuji mit pocit "falesneho" klidu :D

to manasekp: Tak to jsem nekde precetl dobre. Diky

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
No popravde s sklikem mam taky sve zkusenosti :D Jeste pred Adsense jsem ho zobrazoval na svych webech. Po mesici mi kluci a devcata zablokovali ucet, ze prej si sam klikam na reklamy... 20 000 v hajzlu a nikdo se se mnou dale nebavil. Provizi schvalili, vystavili fakturu a BUM - ucet zablokovan xD O ty prachy ani tak neslo, jako spis o ten princip. Na sve reklamy jsem samozrejme nikdy neklikal.... No, nasadil jsem adsense a zatim vse v cajku.

katalog
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 147
Registrace: 03.04.2013
Myslím že manuální kotrola je pokaždé, roboti procházejí weby zda je vše Ok pokud je problém tak to pak někdo zkontroluje manuálně :) pak je možná rozdíl v podpoře která to kontroluje a weby nad $3k kontroluje nějaký hrozně zlý pán :) nebo jsou ještě hodní a zlí roboti :D
ale podmínky adsense musí stejnak splňovat všechny weby bez rozdílu jestli vyděláš $100 nebo $3k by mnělo byt jedno takže je to do jisté míry asi blbost :)

-- 15. 12. 2013 23:07 --

kaktusak píše:
No popravde s sklikem mam taky sve zkusenosti :D Jeste pred Adsense jsem ho zobrazoval na svych webech. Po mesici mi kluci a devcata zablokovali ucet, ze prej si sam klikam na reklamy... 20 000 v hajzlu a nikdo se se mnou dale nebavil. Provizi schvalili, vystavili fakturu a BUM - ucet zablokovan xD O ty prachy ani tak neslo, jako spis o ten princip. Na sve reklamy jsem samozrejme nikdy neklikal.... No, nasadil jsem adsense a zatim vse v cajku.

A jaké bylo CTR?

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
to katalog: Jo, kdyz se nad tim clovek zamysli "selskym" rozumem, dava to smysl. Pak si vsak procte par diskusi a blogu a veskera jistota je pryc :D Hele CTR, co si pamatuju, jsem mel nekde kolem 10 az 20%.

to Mac: jo, tenhle pristup beru, to je v pohode. Me vsak natvrdo zablokovali cely ucet /jak partnersky, tak klasicky/ a NIKDO se mnou dale nekomunikoval. Jen se odvolavali na puvodni duvod zamitnuti a tim to haslo. Nabizel jsem jim i vystupy z analytics. Jou, v 2014 hodne stesti :)

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
kaktusak: U částky 20k už bych jim asi pohrozil právníkem, protože jejich dojmy fakt nikoho nezajímají. Pokud to tvrdí, chci jednoznačný důkaz, ne že zabaví balík peněz a přestanou komunikovat. Za podobné služby neváhám poskytovat "PR" zdarma, které si firma za rámeček rozhodně nedá...

kaktusak
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 47
Registrace: 28.01.2012
Co bolo, to bolo no, ted uz s tim nic nenadelam. Je fakt, ze dnes bych se asi takhle odbyt nenechal a resil bych to. Psal jsem jim, ze se budu dozadovat castky ktera je na fakture, ale opet ignor. Proste to meli v pici a spolehali na to, ze jsem blbej :D Coz se jim nejak povedlo, no :D

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se