Volná diskuze

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Jirka52 píše:
No, zrovna jsem si u reklamy Unicef říkal: Běží na Nově x krát za den, kolik to asi stojí? Předpokládám, že několik milionů a je to zbytečné. Přispět ano, ale konkrétně do rodiny v ČR, v médiích je kolikrát případ, že se člověk nestačí divit!! Ale je ostuda státu že nechá lidi ať se starají sami..
Co se Unicef týče, ať v Africe raději rozdávají kondomy, rodí se tam děti jak na běžícím pásu a lidi už tam jen sedí a čekají na náklaďáky s jídlem a léky.


Já předpokládám, že neziskovky za odvysílaní reklamního spotu nic neplatí - proto jsou na konci roku, kdy je reklam méně.

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
No, neřekl bych, že to tak bude..

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Jirka52 píše:
No, neřekl bych, že to tak bude..


Ale jistotu nemáš nebo snad jo? Např. FC Barcelona měla logo Unicef ještě nedávno na hrudi svých dresů a taky za to nic nechtěla. Nikdy netušíš, jaká je domluva. Já jsem např. v prosinci na svém nejnavštěvovanějším webu měl banner odkazující na www.skutecnydarek.cz a taky jsem za to nic nechtěl.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Mac píše:
Ale tak to už je o přístupu každého jednoho. A za každého takového jednoho dobře. Něco jako nárok na reklamu zdarma protože má právní forma je taková přesto neexistuje.


Ještě aby to zprznili zákonodárci (vše řeší obchodní podmínky) ... stačí, že teď máme navíc výprosa, výpůjčku a zápůjčku - tak bacha komu co půjčkujete :-D

richard.zavodny
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 295
Registrace: 13.12.2013
Poptavka-zdarma.cz píše:

Já předpokládám, že neziskovky za odvysílaní reklamního spotu nic neplatí - proto jsou na konci roku, kdy je reklam méně.


Si myslíš každý musí platit media také nedělají zadarmo.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se