Volná diskuze

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Poslední měsíc pracuji na utřídění svého podnikání a odstraňování věcí, které mě posouvají pouze minimálně, respektive mi zabírají čas, který bych mohl využít lépe a tak se posouval kupředu mnohem rychleji. Některé věci jsem již dokončil a některé mě teprve čekají, ale i jejich čas se chýlí.

Někteří z vás si jistě všimli, že jsem měl v poslední době i jisté výhrady k fungování a směřování Webdealu. Poslední dny a hodiny mě již však opravdu otrávily a tak jsem se rozhodl přidat Webdeal na seznam věcí, které vyškrtnu ze svého podnikání a trávení volného času.

Od teď zde již nebudu moc aktivně vystupovat a proto jsem chtěl poděkovat za přínosné diskuze a rady, které jsem zde získal od některých webdealníků. Jmenovitě je nebudu jmenovat, protože bych určitě na někoho zapomněl. Ačkoliv se zde již nebudeme potkávat, tak s většinou budu i tak ve spojení, protože si vedou blog a nebo jsem nalezl jejich Twitter účet.

Pokud se mnou chce někdo zůstat ve spojení, tak zde je můj blog a Twitter.

Díky a ať se vám daří!

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Tak to asi Sbohem a šáteček. Sorry, ale pokud ti jeden člověk umí takhle zamávat tvým rozhodnutím, tak seš u mě měkkej. Souhlasím, že to kvalitě a záměru webu moc nepomáhá, ale alespoň se tu rozvinula nějaká debata - po dlouhé době.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Tak to asi Sbohem a šáteček. Sorry, ale pokud ti jeden člověk umí takhle zamávat tvým rozhodnutím, tak seš u mě měkkej. Souhlasím, že to kvalitě a záměru webu moc nepomáhá, ale alespoň se tu rozvinula nějaká debata - po dlouhé době.


Není to o Richardovi. Ten je mi ukradeny, protože pokud bude pokračovat stejným způsobem, tak brzy dostane stejně ban a nikdo si na něj ani nevzpomene. Jde o rozhodnutí zakládající se na delší nespokojenosti s kvalitou diskuzí a fungováním tohoto fóra. Pokud bych to bral pouze řečí čísel, tak se mi zde ani nikdy nepodařilo nic prodat a ani domluvit spolupráci, když k tomu přidám současnou kvalitu diskuzí a trend, který je zde nastolen, tak dojdu k jedinému výsledku. Říci Webdealu sbohem.

Ot: rozvinula se diskuze, ale ta diskuze je o ničem, takže je zbytečné trávit čas čtením. Odstraňuji ze svého života nepotřebné věci a Webdeal se jí bohužel stal.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
wico
Uživatelský avatar
Zabanován
WD Trader: 5/5

Příspěvky: 737
Registrace: 18.12.2011
Proč sem tedy nepřestaneš chodit? Nedávno jsi psal v podstatě to samé.
Pokud si pamatuji neni to tak dávno co jsi neuměl ani naistalovat WP a to ti byl webdeal dobrý. Protože na webtrh jsi se styděl :D.
Vymačkej si uhráky a napiš Kiršovi k němu se hodíš :)
stephan píše:

Není to o Richardovi. Ten je mi ukradeny, protože pokud bude pokračovat stejným způsobem, tak brzy dostane stejně ban a nikdo si na něj ani nevzpomene. Jde o rozhodnutí zakládající se na delší nespokojenosti s kvalitou diskuzí a fungováním tohoto fóra. Pokud bych to bral pouze řečí čísel, tak se mi zde ani nikdy nepodařilo nic prodat a ani domluvit spolupráci, když k tomu přidám současnou kvalitu diskuzí a trend, který je zde nastolen, tak dojdu k jedinému výsledku. Říci Webdealu sbohem.

Ot: rozvinula se diskuze, ale ta diskuze je o ničem, takže je zbytečné trávit čas čtením. Odstraňuji ze svého života nepotřebné věci a Webdeal se jí bohužel stal.

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
spravny troll se stejne nenecha zabanovat, troll je nesmrtelny.

stephan
WD Trader: 4.75/5

Příspěvky: 661
Registrace: 12.01.2012
wico píše:
Proč sem tedy nepřestaneš chodit? Nedávno jsi psal v podstatě to samé.
Pokud si pamatuji neni to tak dávno co jsi neuměl ani naistalovat WP a to ti byl webdeal dobrý. Protože na webtrh jsi se styděl :D.
Vymačkej si uhráky a napiš Kiršovi k němu se hodíš :)

Patrně máš špatnou paměť, ale za tvůj komentář jsem přesto rád, protože skvěle dokumentuje atmosféru a trend, který se zde v posledních měsících nastolil. Tolik k té často zmiňované výhodě oproti webtrhu "webdeal má skvělou partu a atmosféru" - to je již bohužel minulostí.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Čéče, ty se tady loučíš, jako nějaká selebrita. :) Ne fakt, je to tvoje rozhodnutí (čas si na takováto fórka určitě najdeš, v to pevně věřím), ať ti to klape, a nejen v roce 2014!

Turek
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 376
Registrace: 21.01.2012
Občas je třeba vypnout a já vždy rád zavítám od nik které studuji a o kterých píši zde, nebo na twitter.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
stephan: kdo ses ?

Otakar Pěnkava

Administrátor
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2707
Registrace: 15.10.2010
Tak to mě mrzí, že to tak bereš. Ono s ohledem na rozrůstající se základnu komunity je těžké takové fórum řídit, aby pořád zůstalo tím čím jste ho měli rádi. Často bych také nejraději zabanoval některé uživatele, ale mohlo by to snést vlnu kritiky - "proč jsem ho bezdůvodně zabanoval" atp. To by se mohlo obrátit proti mě. Vždy proto čekám až daný uživatel bude mít nějaký přešlap za který bych ho mohl hodit přes palubu a jehož vyhoštění si mohl před ostatními obhájit.

Co se týče Richarda, ráno jsem mu poslal důrazný e-mail, kde jsem mu v seznamu vytkl jeho chyby v chování. Doufám tedy, že si to vezme k srdci a začne se podle toho chovat.

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Myslím, že Otakar zde mluví o presumpci neviny a to je přesně to, čím bychom se rádi odlišili od Webtrhu. Chceme, aby zde uživatelé měli stejná práva a nehodláme někoho banovat jen proto, že se nám třeba nezamlouvá. Samozřejmě jakmile dojde k překročení pravidel, tresty udělíme, ale někdy to může trvat i déle. Asi jsme měkoty a věříme, že pokud uživatel dostane nejprve nějaká ta varování, třeba se zamyslí a své chování pozmění. Bohužel jak se ukazuje poslední dobou, trend vývoje chování je spíše opačný.

Jinak bych ti rád popřál hodně úspěchů v životě (a to nejen v tom kariérním) a doufám, že se třeba někdy za námi zase zastavíš.
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Je těžké vyjít se všemi, ač se to dá. Banovat nové uživatele mi v tomto čase a situaci přijde trošku zcestné, když se podívám na aktuální situaci Webdealu. Tím však neříkám, že nemá WD na víc.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se