Volná diskuze

Belindasa
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 49
Registrace: 13.11.2012
Zdravím, nevíte někdo přesnou částku, kolik si člověk smí přivydělat k tomu, když je veden na úřadě práce?

Díky moc.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Je to 4250,- měsíčně, zároveň ale přijdeš o podporu, stát za tebe ale bude platit zdravotní. Když to přešvihneš, seberou ti i to zdravotní. Jo a musí to být jen na smlouvu či na DPP. Jinými slovy se to v praxi téměř nevyplatí, to co vyděláš ti seberou.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Navazuju podobnou otazkou. Kdyz chci "zamestnat" nekoho na DPP nebo DPC jaký to bude mít dopad na mě nebo jaké vyhoy mi to může přinest (odpocet dane apod.) - řeším ted nekolik tiparu, kterí maji chut na privydelek.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
No výhody pro tebe žádné, jen starosti :-D Ovšem hodně záleží na tom kolik jim budeš vyplácet a jestli za ně budeš muset odvádět srážkovou daň, a další administrativní hovadiny spojené s DPP a DPC.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
freez píše:
No výhody pro tebe žádné, jen starosti :-D Ovšem hodně záleží na tom kolik jim budeš vyplácet a jestli za ně budeš muset odvádět srážkovou daň, a další administrativní hovadiny spojené s DPP a DPC.


Asi se v ponděli optám učetní. Jsem linej tyhle věci hledat. Každopádně nějak tyhle tipaře zlegalizovat musim, když už jim vyplácim.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jsou tam nějaký rozhodný částky, účetní by to měla vědět přesně. On je to pak docela opruz i pro ty lidi co na DPP dělaj, musí se to trochu hlídat a na konci roku drobet oběhávat.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Poptavka-zdarma.cz píše:

Asi se v ponděli optám učetní. Jsem linej tyhle věci hledat. Každopádně nějak tyhle tipaře zlegalizovat musim, když už jim vyplácim.


A nebude pro tebe jednodušší, když si zřídí živnost? Tedy pokud jim nevyplácíš 500 Kč za měsíc, to by se jim nevyplatilo ani náhodou.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se