Volná diskuze

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Tak nevim co si o tom myslet, nebo s tím něco dělat. Mám doménu dokonalahypoteka.cz , jede na ní podpůrný web, spíš pro sběr poptávek, narazil jsem na toto: Dokonalahypoteka
http://dokonalahypoteka.webnode.cz/

Náhoda? Záměr?

Mám nad tím mávnout rukou?

Co si o takových praktikách myslíte Vy?

gavarilo
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 02.01.2014
Podle mého názoru ti nezbude nic jiného, než nad tím opravdu mávnout rukou.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Může to být oboje, ale rada je jednoduchá, buď lepší a budeš mít výhodu.
Tvou výhodou je, že máš doménu 2. řádu.
Ale pokud si myslíš, že je to naschvál, tak kontaktuj majitele.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
peeeeta píše:
Může to být oboje, ale rada je jednoduchá, buď lepší a budeš mít výhodu.
Tvou výhodou je, že máš doménu 2. řádu.
Ale pokud si myslíš, že je to naschvál, tak kontaktuj majitele.


No, to jsem chtěl, ale...pokud mu to Webdone nezakazuje a já na to nemám ochranou známku, tak si asi nepomůžu..

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Jirka52: Napsal jsem kontaktovat, ne mu zrušit doménu a vzít si ji.
Napiš majiteli a domluv se. Většinou se domluvit dá. Třeba je to opravdu jen omyl. Ně každý ví, jak si zaregistrovat doménu 2. řádu a ani nemusí vědět, že tvůj web existuje.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Ok, pokusim se, díky

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Asi tak. Pokud nemáš ochrannou známku, tak máš smolíka a jen plýtváš čas. za 2/ nechápu jak se můžeš tak vzrušovat kvuli webu, který běží na subdoméně nějakýho freehostingu (i přesto, že se mi jejich grafika líbí více :-D).
Já si taky registroval nedavno domeny nebankovni-hypoteka.com a nebankovni-hypoteky.com a taky se nerozciluju, ze si nekdo prede mou registroval nebankovni-hypoteky.cz :-D.

btw. ještě jednou mi takhle skokově zdražíš odkazy na Rankach a dám všechny weby pryč :-D
Českolipákum se pořád něco nelíbí

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Poptavka-zdarma.cz píše:
Asi tak. Pokud nemáš ochrannou známku, tak máš smolíka a jen plýtváš čas. za 2/ nechápu jak se můžeš tak vzrušovat kvuli webu, který běží na subdoméně nějakýho freehostingu (i přesto, že se mi jejich grafika líbí více :-D).
Já si taky registroval nedavno domeny nebankovni-hypoteka.com a nebankovni-hypoteky.com a taky se nerozciluju, ze si nekdo prede mou registroval nebankovni-hypoteky.cz :-D.

btw. ještě jednou mi takhle skokově zdražíš odkazy na Rankach a dám všechny weby pryč :-D
Českolipákum se pořád něco nelíbí


:-), nerozumim...jak jsem zdražil odkazy? Já žádný neprodávám:-)) A Tvůj web pujcky-ceska-lipa...no, vidím že útočíš na oblasti hodně cíleně, nicméně mě to nevadí:-))

manasekp
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 298
Registrace: 29.10.2013
Vem hlavickovy papir nejake advokatni kancelare (nejlepe neexistujici) a posli mu vyhruzny dopis. Pokud to bude ignorovat tak uz neudelas nic :-D

Wladass
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 2134
Registrace: 13.09.2011
Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Wladass píše:
Tak to od něj kup ne ? Když ti to tak vadí.


:-)), to fakt ne:-)), nikdy by mě to nenapadlo.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
:-), nerozumim...jak jsem zdražil odkazy? Já žádný neprodávám:-)) A Tvůj web pujcky-ceska-lipa...no, vidím že útočíš na oblasti hodně cíleně, nicméně mě to nevadí:-))[/quote]

kdyby jen česká lípa...ted momentalne Karlovy Vary :-D

Jo tak omluva. Spletl jsem si vás, chlapci. To byl Szabo.

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
LOL
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Tak dokonalá a nebo nebankovní hypotéka? Odkazem už mu dáváš plusové body?

basti
WD Trader: 4.5/5

Příspěvky: 352
Registrace: 21.11.2011
Ochranná známka je pověra, pokud prokazatelně vlastním doménu druhého řádu a jedu na ní byznys, tak opičáka na freehostingu (který regnul až po mně) každý soud roznese (autorský zákon). Právě proto je potřeba dávat bacha třeba na konflikt CZ, COM a EU domén. Teoreticky kdyby jednu měla firma (byť bez ochranné známky) a další dvě později zabral spekulant, může mu je firma celkem snadno sebrat pouze za náklady. Něco jiného by bylo, pokud třeba je COM a CZ a na každém je reálně fungující firma v jiném oboru, pak to možné je.

Jinak tyhle opičáky na freewebech většinou nemá cenu řešit, podobný web dřív nebo později chcípne, většinou jsou to jen dočasné záchvaty.

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Kohy píše:
Tak dokonalá a nebo nebankovní hypotéka? Odkazem už mu dáváš plusové body?


No, dělám nebankovní hypo, tak jsem regnul dokonalahypoteka, jestli mu dávám plusový body nevím, ale sere mě:-))

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jirka52: Zaráží mě právě ten název webu, proto se ptám.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
sorry, ale řešíte blbosti. Když už, tak mě bude zajímat co hledají lidi. Dokonalá hypotéka = dokonalá blbost, protože nebankovní hypotéka nebude nikdy dokonalá, ale bude to přinejmenším kompromis.
Udělám ti X-dokonalých hypoték na x-subdoménách a tebe za to odvezou do blázince?

Každý dneska už ví, že na subdoménách tvoří weby za a/marketeri podpurne microsite nebo za b/soscky, co nemají 300 kč na domenu a hosting.

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Kohy píše:
Jirka52: Zaráží mě právě ten název webu, proto se ptám.


Ono moc variací na něcohypotéka už není, tak asi proto:-))

-- 05. 01. 2014 17:53 --

Poptavka-zdarma.cz píše:
sorry, ale řešíte blbosti. Když už, tak mě bude zajímat co hledají lidi. Dokonalá hypotéka = dokonalá blbost, protože nebankovní hypotéka nebude nikdy dokonalá, ale bude to přinejmenším kompromis.
Udělám ti X-dokonalých hypoték na x-subdoménách a tebe za to odvezou do blázince?

Každý dneska už ví, že na subdoménách tvoří weby za a/marketeri podpurne microsite nebo za b/soscky, co nemají 300 kč na domenu a hosting.


:-)), kritika konkurence z oboru vždy potěší:-))

Kohy
WD Trader: 4.4/5

Příspěvky: 1661
Registrace: 08.08.2012
Jirka52: Spíše mi šlo o adresu dokonalahypoteka.cz a logo na webu (nadpis) nebankovní hypotéka.

Jirka52
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 85
Registrace: 04.04.2013
Kohy píše:
Jirka52: Spíše mi šlo o adresu dokonalahypoteka.cz a logo na webu (nadpis) nebankovní hypotéka.


No, nějak jsem to neřešil do podrobností, honzovahypoteka.cz taky neni Honzova, ale bankovní:-)

newerxx
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 37
Registrace: 11.05.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Udělám ti X-dokonalých hypoték na x-subdoménách a tebe za to odvezou do blázince?



:D uděleno + za pobavení.

KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
Web na webnode nebo podobných srandičkách nemůže být nikdy konkurence. :)
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

libje
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 104
Registrace: 16.12.2012
Vsak ho to prestane bavit, na free hostingu to dlouho nevydrzi.
Sledovat majetek můžete když pořídíte kamerové systémy online.
Alarm do bytu při alarmu pošle SMS nebo zavolá na mobil.

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se