Volná diskuze

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Jaký máte názor na účetní, které nabízí své služby na internetu? Radši si seženete někoho blízko místa Vašeho působení nebo přes internet? A proč? Díky za rady.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Když už účetní, tak jdu za účetní v místě působení, chci osobní kontakt. Proč? abych věděl koho mám zaškrtit, když bude něco špatně :-) No a jedna neocenitelná věc je, že pokud je na přiznání razítko účetní kterou FÚ zná, tak se v něm nijak extra nerejpou.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

David Krupička
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.43/5

Příspěvky: 150
Registrace: 24.12.2013
Kvůli tomu se ptám, aby se mi nestalo že bude problém a na danou osobu už neseženu kontakt. Dík za radu.

Ondřej Martinek
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 64
Registrace: 10.06.2013
5 let podnikám, za 5 let jsem prostřídal 3 účetní, které jsem nikdy neviděl a nikdy nebyl problém - teď mi zpracovává kromě daňového přiznání i pravidelné souhrnné hlášení pro DPH i přiznání k DPH a stále maximální spokojenost - je vázaný smlouvou, takže jestli bude problém, cvaká on.
Jsem affiliate manažer a affilák - na blogu píšu především o výkonnostním marketingu.
 Bilancování mého podnikavého roku 2023

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Ondřej Martinek píše:
5 let podnikám, za 5 let jsem prostřídal 3 účetní, které jsem nikdy neviděl a nikdy nebyl problém - teď mi zpracovává kromě daňového přiznání i pravidelné souhrnné hlášení pro DPH i přiznání k DPH a stále maximální spokojenost - je vázaný smlouvou, takže jestli bude problém, cvaká on.


Taky zkušenost, kdybych nevěděl, že to co je ve smlouvám dost často nefunguje, taky bych to vyzkoušel. Bohužel mám jinou zkušenost a tak pokud účetní tak viz výše. Poslední zkušenost se zdánlivě dobrou smlouvou kde v případě "že se něco podělá, to cvaká on" jsem měl u správce nemovitosti. Výsledek, dvouletý soud a peníze za škodu (150 tis škoda za to, že včas neodeslal podkladu soudu) v nedohlednu. Ostatně je to jedna z příčin proč si většinu věcí zařizuji sám, stojí mně to sice čas, ale ještě jsem si sám nic nepodělal, což se o firmách se super smlouvou říct nedá.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Smlouvy a naše soudy, to vypovídá za vše.
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
Já dám vžda na reference. Mám celkem šikovnou a levnou účetní. Vždy mi pomůže a to i večer nebo o víkendech.

peeeeta
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.83/5

Příspěvky: 2055
Registrace: 02.09.2012
Poptavka-zdarma.cz píše:
Já dám vžda na reference. Mám celkem šikovnou a levnou účetní. Vždy mi pomůže a to i večer nebo o víkendech.


Co si ji za to dal??
Pokud jsem ti pomohl přidej mi bod tlačítkem [+]
Wedos aktuální slevy
 CZC slevové kupóny

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se