Sociální sítě

mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
Dneska jsem zadával svou první zkušební reklamu na Facebooku. Před odesláním na schválení se mi zobrazovalo, že můj cílový okruh je kolem 18 tisíc uživatelů. Po schválení reklamy se mi okruh snížil na 20 lidí. Tak nevím jestli jsem jenom něco přehlédl, nebo si ze mě Facebook dělá srandu.

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
A nezměnil si náhodou při tvorbě reklamy nakonec částku za reklamu? Jinak to není možné a za 50 Kč by to těm 20 i odpovídalo.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
Aha díky už jsem to pochopil, bylo to tím rozpočtem.

Poptavka-zdarma.cz
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 1915
Registrace: 22.05.2012
mervin.33 píše:
Aha díky už jsem to pochopil, bylo to tím rozpočtem.


Taky nezapomeň, že musíš byt Osoba registrovaná k dani a platit CR 21% daň, jinak si tě podá finančák :-)

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Pokud je podnikatel si zapomněl dodat.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Jo jo, pokud je to pro podnikatelský účel tak musí, pokud je to fan stránka která není komerční tak nemusí.

-- 07. 01. 2014 22:49 --

Poptavka-zdarma.cz píše:

Taky nezapomeň, že musíš byt Osoba registrovaná k dani a platit CR 21% daň, jinak si tě podá finančák :-)


To DPH se ale týká jenom přeshraničního styku, pro firmy se sídlem v ČR jsi pořád neplátce. No a navíc to co jako zaplatíš na DPH si hned zase nárokuješ zpět, takže nula od nuly pojde.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
Nic komerčního, jen testovací reklama za pár korun. Měl bych ještě jeden dotaz. Momentálně spravuji na Facebooku dvě stránky, na jedné se možnost podpořit příspěvek zobrazuje hned pod každým statusem, ale v té druhé se nezobrazuje nic. Nevíte čím to může být? Jediný rozdíl je ve velikosti stránek, jedna má 5 tisíc fanoušků a ta bez možnosti propagovat zatím jen 30.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Limit propagace stránky. Už si nepamatuji kolik to momentálně je, bývalo to 150 lidí, aktuální situaci ale najdeš někde v nápovědě FB pro vývojáře.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
Myslím, že nyní je 50 fanoušků, alespoň tak nějak jsem jich měl, když se mi objevilo.
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se