Kritika stránek

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
alijosha píše:
Když jsem mrknul na tvůj web, tak na mě působí divně už z toho důvodu, že toho moc nevidím (obsah) a to co vidím, nevím, co má vlastně znamenat (myslím ty barvy). Dále tam postrádám nějakou tu omáčku okolo, statistiky, novinky například z fotbalu a hokeje atd.. Vzhled nehodnotím, jelikož každý má jiný vkus. Ale uvidíš, že pokud se zaměříš na obsah (tím nemyslím v současné podobě), web ti to výrazně oživí a přiláká ti to návštěvnost. Takhle osobně nevidím důvod, proč by tam měl někdo chodit, jelikož podobných webů existuje minimálně 10 000, možná i víc.


To je právě se mnou těžký :( nemám na ten web moc času a taky jsem si tu časovou nenáročnost chtěl udržet, prostě půl hoďky denně na preview s tipem, nic víc. Když začnu přidávat obsah navíc, jako tabulky atd, rozhodně by to přitáhlo více lidí, ale stálo by mě to více času. Podobných webů sice existuje min. 10 tis., ale ta hlava co na ten můj píše je na světě jen jedna jedinááá :D

A teď už jdu něco dělat, tak se mějte :-) pardón za tuhle docela zbytečně protáhlou diskuzi.

PS: Webdeal mám rád, nechci abyste mě měli za arogantního vola co neunáší kritiku jeho hnusnýho webu :D rád bych abychom zapomněli :-)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
proste neni zatim skoro co hodnotit....at se dari

alijosha
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.68/5

Příspěvky: 2482
Registrace: 01.02.2011
V pohodě, já to nějak špatně neberu, je to tvůj web a mě je celkem jedno, co s ním je a bude, ale, pokud na něco nemáš čas, tudíž se to nijak nevyvíjí, tak z toho nikdy nic kloudného nebude, i kdyby ti to preview psala sama asijská mafie, co zná dopředu výsledek (jelikož nic netrvá věčně a špatné období vždy přijde!). A konec, už se ti k tomu nevyjadřuji více ;-).
Mám rád sladké, takže si rád dám občas dort od vymazlene-dorticky.cz

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
lamps08
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 08.11.2013
Já klíčovka celkem jsem, takže i beru, že web nemusí být nijak na pohled úžasný, ale přehlednost by měla být snad na každém webu. Je pravda, že u tiperského webu jde hlavně o tipy a jak ty tipy budou vycházet, tudíž bych velice zapracoval na obsahu - mělo by tam být něco, co třeba jinde na podobných českých webech nenajdou. Např. u fotbalu - tabulky, statistiky, jaké se očekává počasí, u zraněných hráčů bych dopsal, jak jsou pro tým důležití(např.kolik dali gólů,asistencí), info ze zákulisí(hráči,trenéři,vedení,fanoušci). Pamatuji si, jak jsem sledoval jednoho tenisového odborníka, který měl třeba i tabulku podle turnajů, kde vypisoval podle typu kurtu, jak rychle letí míček při podání a jak kterému hráči to může vyhovovat. Takže tedy hlavně zkvalitnit obsah, udělat si dobré jméno a pak toho co nejlépe využít.

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
lamps08 píše:
Já klíčovka celkem jsem, takže i beru, že web nemusí být nijak na pohled úžasný, ale přehlednost by měla být snad na každém webu. Je pravda, že u tiperského webu jde hlavně o tipy a jak ty tipy budou vycházet, tudíž bych velice zapracoval na obsahu - mělo by tam být něco, co třeba jinde na podobných českých webech nenajdou. Např. u fotbalu - tabulky, statistiky, jaké se očekává počasí, u zraněných hráčů bych dopsal, jak jsou pro tým důležití(např.kolik dali gólů,asistencí), info ze zákulisí(hráči,trenéři,vedení,fanoušci). Pamatuji si, jak jsem sledoval jednoho tenisového odborníka, který měl třeba i tabulku podle turnajů, kde vypisoval podle typu kurtu, jak rychle letí míček při podání a jak kterému hráči to může vyhovovat. Takže tedy hlavně zkvalitnit obsah, udělat si dobré jméno a pak toho co nejlépe využít.


Jo jo, tohle megainfo mě taky láká, snad se k tomu dostanu, ale bude potřeba se na ten fotbal fakt zaměřit a pak hodnotit i takové hodnoty jako je třeba počasí (výhoda/nevýhoda), důležitost hráčů atd. Přiznávám, že zatím i preview stojí za prd, nicméně mé tipy to jsou a vychází více než nevychází, ale musím se polepšit! :)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

lamps08
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 10
Registrace: 08.11.2013
No a úplně jsem zapomněl na tvé statistiky, sice jak tam máš vpravo napsáno ROI atd., tak budiš, ale na každé takové stránce by měla být tabulka se zápasy a pak zda vyšel, vklad, profit/ztráta a bank. Tohle lidi zajímá.

gransy
WD Trader: /5

Příspěvky:
Registrace:
Lukáš Charvát píše:
já subregu taky nerozumím, ale raději ho smázni... :D


Jenze kdyz clovek (amater) prijde na subreg, pochopi okamzite ze to je web tykajici se prodeje domen :D Coz u tebe z homepage fakt nikdo nepozna ze to maj byt nejaky typy na zapasy :D

Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
gransy píše:

Jenze kdyz clovek (amater) prijde na subreg, pochopi okamzite ze to je web tykajici se prodeje domen :D Coz u tebe z homepage fakt nikdo nepozna ze to maj byt nejaky typy na zapasy :D


Blbost, na tvůj web chodí také jen lidé se zájmem o domény. Na můj zase o sázení. Je pravda, že Subreg je dobře rozjetá firma a ty dobrej podnikatel, což já nemam ani jedno :D ale příjde mi zbytečný abys hodnotil Betfathera, když tě to téma absolutně nezajímá a nemáš ani ponětí co je to Man Utd DNB @ 1,80 :)
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Lukáš Charvát
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 143
Registrace: 06.07.2012
To by byl pěkně zlej :D
Gaming affiliate? G2A Goldmine!

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Mickleso
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 07.01.2014
Jednoduché a čisté :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se