Kritika stránek

mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
Dobrý den
Založil jsem si stránky, na kterých shromažďuji odkazy na výukové stránky, kurzy, návody a videa, které najdu na internetu. Mám už napsaných poměrně hodně témat, které také pravidelně aktualizuji. Finance by stránky měli získávat z občasných afill odkazů na kurzy, které jsou z části zdarma, ale obsahují placenou prémiovou část. Co si o projektu myslíte? Má cenu v něm pokračovat, nebo je to jen mrhání času? PS: Stránky jsou ve wordppresu a o tom, že vzhled není zrovna úžasný vím, ale nejsem grafik, takže to zatím nechávám být.

freez
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.6/5

Příspěvky: 2458
Registrace: 29.10.2011
Zařaď se za těch milion dalších co už to dělají, musel by si přijít s něčím novým, abys nezapadl.
Blog|
Pozor!! Občas trochu kecám :-D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Deanor
Uživatelský avatar
WD Trader: 4/5

Příspěvky: 28
Registrace: 29.12.2012
Je v tom trochu zmatek.

mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
Díky všem za podměty, s tou přehledností zkusím něco udělat.

KateřinaH
Uživatelský avatar
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 60
Registrace: 04.03.2013
Mě se web docela líbí. Chtělo by to ještě dobré logo a přilákat tam lidi. :)
Kvalitní skluzavka, která vydrží. Tobogán ke každému bazénu. Sklolaminát a jeho výrobky.

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
mervin.33
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 28
Registrace: 03.11.2013
Web jsem trošku předělal přidáním diskuzního fóra a několika nových prvků, ale ve výsledku hodně utrpěl na grafice. Největší problém vidím v hlavičce webu, která je hodně strohá a budu si muset koupit nějakou atraktivnější (původní hlavička již neměla po předělání stránky potřebnou velikost). Momentálně se snažím zaměřovat hlavně na zajímavý obsah a zvýšit návštěvnost, protože 5 návštěvníku za den z vyhledávačů není moc :). Konverze z placených kurzů jsou zatím taky mizerné, ale zdá se, že alespoň na hosting si stránky vydělají. Rozhodl jsem se s rozvojem webu pokračovat. Všem děkuji za rady, a přeji všem mnoho obchodních úspěchů.

Mickleso
Zabanován
WD Trader: N/A/5

Příspěvky: 46
Registrace: 07.01.2014
Zapoj hodně kreativity, vymysli něco parádního aby se web sám virálně šířil a úspěch to mít určitě bude si myslím ...

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se