Volná diskuze

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
zdarec lidi, moc Vas snazne prosim...ja matiku mel naposledy na gymplu derivace a integraly a toto uz jde dost mimo me a pritom bych rad pomohl..

za reputaci, nebo treba 100,- , pro ekonomy, ci matematiky by to nemelo byt nic tezkeho ,radove v minutach

Pritelkyne ma zadany priklad v aplikovane matematice, kde je potreba dopočítat-vytvořit obálkovou metodu (graf a uhly krivek) na základě korelace (toto jiz ma udelane)

naprosto kretensky zpracovany soubor (nemam cas to upravovat do online podoby apod) se zadanim, resenim korelace a ukazkou jak ma cca vypocet te obalkove metody vypadat : http://www.michaldokoupil.eu/wp-content ... atika.docx

Dekuji moc za pomoc ! Prosim Vas, jde o ukonceni predmetu, pokud to nekdo umite, pomozte, ozvete se

Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
Spíše bych se obrátil na toto fórum: http://forum.matematika.cz/

P.S: pokud to přítelkyně nezvládne spočítat sama (předpokládám, že chceš výsledek i s výpočtem a ne jen "nakopnutí") tak by si to možná měla zopakovat (aspoň tak to tedy chodilo u nás na VŠ) :P
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
diky moc za tip s tim forem, polozim ten dotaz i tam...
a s tim opakovanim mas samozrejme pravdu, ja ji to rikam taky, jenze ona chodi na debilni soukromou, kde ti vyucujici jsou externaci, kteri nemaji zadny zajem na tom, aby nekdo neco umel, je to humus, i z tohoto duvodu svoje dalsi studium odkladam minimalne o rok, rikam si, jestli to ma skutecne cenu, kdyz je v 3.rocniku a zatim neumi vubec nic.,...chyba je na obou stranach a nejvic to odseru ja, protoze misto koukani na fotbal a spravovani svych webu shanim jak idiot reseni prikladu z predmetu, diky kteremu jsem se na eko vybodl i ja sam :D

Mac
WD Trader: 4.57/5

Příspěvky: 2236
Registrace: 17.09.2012
Jan Paluska
Uživatelský avatar

Administrátor
WD Trader: 4.78/5

Příspěvky: 1323
Registrace: 14.02.2011
To s tou matematikou bylo spíše takové rýpnutí, je mi jedno, každej ať studuje, jak uzná za vhodné :) Ale pokud teda opravdu neumí vůbec nic, tak je asi opravdu někde chyba.

Jinak to forko znám od střední a dal jsem si ho tenkrát do záložek s tím, že se snad někdy bude hodit, ale osobně jsem ho snad ještě nepoužil :D Každopádně, ať slouží chlapi :P
Pomohl jsem? Použij tlačítko [+]
 Dar

dokec
Uživatelský avatar
WD Trader: 4.33/5

Příspěvky: 258
Registrace: 15.07.2012
na tom foru mi odepsali a dokonce nejaka pani presne poradi , takze to vypada dobre

DIKY MOC Jan Paluska, byl jsem tak nervni vcera, ze me to nenapadlo vubec hledat takto :)

s tim, ze je nekde chyba, souhlasim....je to chyba celeho systemu uz par let, podle me jsou tyto soukrome nejvetsi zlo...vetsinou tam chodi ti,co se nedostali na statni skolu, a taky hlavne ti, kterym to zaplati rodice. tito lidi si niceho nevazi, nic nedelaji, nic ani delat nemusi, vozi si prdel v aute od rodicu a divi se, jaktoze o vikendu delam na webech napr...pak tu skolu vylezou, protoze dokud platis, tak ses super student :D (dokonce se daji prikoupit 4 a 5. pokusy u zkousek WTF) - praxe nula, vedomosti nula, iniciativa - jen u par jedincu, cili naprosto zbytecne, pritom mohli jit do prace...stejne je v soucasne dobe a navic v nasem regionu jedno (silena nezamestnanost), jestli ma nekdo Bc papir, kdyz neumi vubec nic, ani anglicky, ani s officema, ani komunikaci, ani Ň. chodi na skolu pro managery v podniku a skola je ma pripravit na eventualni vlastni podnikani a mam obavy, ze valna vetsina by neumela ani s etiketou vyridit telefonat...pisi vetsina, protoze nekdy to proste jinak nejde, nebo to jsou dalkari apod, ale cca 75 procent verim tomu do teto sk spada.
abych ale nebyl alibista, tak je to samozrejme taky nepozornosti, ucenim se jen ve zkouskovem a to jeste nic moc, prochazeni semestry bez pochopeni latky, apod :D

chtel jsem hlavne s tim pomoci, protoze je spatne nemit se na koho obratit a vim jak to je neprijemne, a to se diky tomuto foru povedlo, takze dekuji jeste jednou :)

Pro plnohodnotné využívání fóra, vč. psaní příspěvků se musíte registrovat nebo se přihlásit.
Registrovat se nebo Přihlásit se